Nowa promocja na PlayStation dla Fortnite: „Pakiet wyposażenia Blazin Wheels” do odebrania!

Skorzystaj z bezpłatnych przedmiotów PlayStation dla Fortnite!

Nowy pakiet gadżetów „Blazin Wheels” jest już dostępny!

Gracze Fortnite na konsolach PlayStation (PS5 i PS4) mogą teraz otrzymać nowy zestaw „bezpłatnych” elementów w grze. Ponieważ Fortnite jest grą bezpłatną, subskrypcja usługi PlayStation Plus firmy Sony nie jest wymagana do grania online. w przeciwieństwie do innych gier wieloosobowych. Jednak Epic i PlayStation często starały się nieco rozpieszczać graczy Fortnite, rozdając za pośrednictwem PS Plus darmowe akcesoria, które można odebrać w ramach abonamentu. Teraz, wraz z premierą Rozdziału 5 Sezonu 3, niezwykle popularnej gry typu Battle Royale, jednocześnie rozpoczęła się nowa tego typu promocja.

W tym tygodniu Sony wypuściło „Blazin Wheels Gear Pack” dla Fortnite za pośrednictwem PlayStation Plus. Ten zestaw daje graczom dostęp do czterech nowych przedmiotów w Fortnite, w tym kilofa z benzyną, Koperty Rally Scorch, Sztandaru Rally Scorch i emotki „Spal to!”. „. Wszystkie te elementy kosmetyczne są zgodne z motywem „Wrecked”, czyli nazwą nowej fali zawartości trzeciego sezonu Rozdziału 5. Przedmioty te można znaleźć w PlayStation Store.

Należy pamiętać, że chociaż te przedmioty są dostępne wyłącznie w ramach PlayStation Plus, nie ograniczają się do użytku tylko na PS5 i PS4. Jeśli Twoje konto Fortnite jest połączone z konsolą Xbox, Nintendo Switch lub PC, przedmioty kosmetyczne pojawią się w Twoim ekwipunku na wszystkich platformach i będzie można z nich korzystać w dowolnym miejscu. Dlatego jeśli chcesz po prostu pobrać ten pakiet PS Plus i zagrać w Fortnite gdzie indziej, będziesz mógł to zrobić bez utraty zdobytych przedmiotów.

Czy zamierzasz zdobyć ten pakiet przedmiotów „Blazin Wheels” w Fortnite? A co sądzisz o rozdziale 5 sezonu 3 w tak krótkim czasie od jego premiery? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych pod adresem @MooreMan12.

Źródło: komiks.com