Nowa mechanika Chrome w Fortnite w zasadzie pozwala zmienić się w Chrome Inkling


Epic ujawnił wszystko, co pojawi się w najnowszym sezonie Fortnite i, jak wcześniej zasugerowano, chrom jest jednym z głównych celów. Pierwszy zwiastun rozgrywki w tym sezonie ujawnił, że gracze mogą w zasadzie zmienić się w chromowane wersje Inklingów ze Splatoon.


Dzisiaj jest dzień premiery nowego sezonu Fortnite, Paradise i Epic wreszcie pokazały, czego gracze mogą się spodziewać na The Island w nadchodzących miesiącach. Główną sztuczką tego sezonu jest to, że większość mapy została zmieniona w chrom, a gracze mogą użyć nowego przedmiotu, aby sami zamienić się w chrom, zamieniając się w małą plamę i będąc w stanie poruszać się przez ściany.

Powiązane: System progresji Fortnite na zawsze sprawi, że będzie to ostateczna bitwa royale

WIDEO DLA GRACZY DNIA

Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu Fortnite dotyczącym sezonu, gracze mogą wejść do tej formy, rzucając nowy przedmiot o nazwie „Chrome Splash”. W ten sposób zmienią się w chromy na ograniczony czas, dadzą im odporność na obrażenia od ognia i sprawią, że staną się „kroplą” podczas sprintu. Ten kleks można zobaczyć na nagraniu z gry i wygląda jak dziecko z metalowej kałamarnicy.

Bycie blobbingiem ma jednak swoje zalety. Bycie w formie kleksa pozwala ci poruszać się szybciej, być odpornym na obrażenia od upadku i pozwala ci przeskakiwać w powietrzu. Aby naprawdę popchnąć porównanie Splatoon, możesz także wskoczyć do budynków, aby zamienić je w chrom, a następnie przejść przez nie, podobnie jak Inklings mogą wspinać się swoim atramentem.

Jednak Chrome Splash służy nie tylko do zmieniania siebie lub innych graczy w chrome. W poście na blogu zauważono również, że gracze mogą rzucać nim w dowolny materiał do zbudowania, zamieniając go w chrom i pozwalając graczom przez niego przejść, a wszystko to bez konieczności bycia kleksem. Oczywiście zamienienie się w kropelkę pozwala ci to zrobić również poprzez wskoczenie do niej, ale jeśli nie chcesz dołączyć do chrome, zawsze możesz po prostu rzucić.

Co ciekawe, chociaż mechanika chromowania ma podobieństwa do mechaniki surfowania po piasku sprzed kilku sezonów, nie są one tak podobne, jak przecieki przed premierą sezonu.

Dalej: Inwentarz Tetris: Historia miłosnaŹródło : https://www.thegamer.com/fortnites-chrome-mechanic-chrome-inkling/