Nowa łatka Fortnite przynosi tornada i burze z piorunami


FortniteWyspa ma problemy z pogodą, ponieważ najnowsza aktualizacja gry wprowadza tornada i błyskawice do Battle Royale. Na szczęście nie są one zbyt niebezpieczne dla graczy i mogą nawet oferować tymczasowe korzyści.

FortniteNowe tornada z wolą przedzierają się przez każdy teren na swojej drodze, niszczą drzewa, domy, a nawet większe budynki, ale gracze mają trochę więcej szczęścia. Jeśli gracz znajdzie się wystarczająco blisko tornada, tornado podniesie je i uniesie w niebo. Stamtąd gracze mogą się obracać, dopóki cyklon nie rzuci ich losowo w dal, lub mogą wyskoczyć i poszybować w bezpieczne miejsce.

Błyskawica jest trochę bardziej niebezpieczna, ale nadal pomocna. Elektryczne bełty uderzają losowo, ale faworyzują zbiorniki wodne i wyższe tereny. Jeśli piorun uderzy w gracza, odniesie on niewielkie obrażenia, ale także zyskuje tymczasowe zwiększenie prędkości. Błyskawica również nie uderzy dwa razy w to samo miejsce, więc powodzenia, gdy zostaniesz uderzony przez drugą błyskawicę zwiększającą prędkość. Błyskawica również zapala się, jeśli uderzy w coś łatwopalnego.

A to nie jedyny nowy sposób na rozpalenie ognia za pomocą tego patcha. Najnowszy Fortnite aktualizacja przywraca również pistolet na flary z gry. Pistolet na flary można znaleźć w skrzyniach, na ziemi lub w zrzutach zaopatrzenia.Źródło : https://www.polygon.com/fortnite/22878416/fortnite-tornadoes-lightning-storms-new-update-patch