Nowa gra GTA ogłasza zamknięte testy alfa za pośrednictwem zwiastuna z klimatem bardzo przypominającym Fortnite

Build A Rocket Boy, jeden z założycieli GTA, ujawnił dzisiaj nowy zwiastun swojej gry „Everywhere” i otworzył rejestrację do zamkniętej wersji alfa.

Wybuchowy i szalony przegląd

Oficjalny zwiastun „Everywhere” przedstawia nam fragmenty rozgrywki sprzed wersji alfa, obejmujące wyścigi przez wulkany, ewolucję postaci na arenach gladiatorów i inne szalone scenariusze. Wszystkie te gry zostały stworzone przez graczy z Everywhere. Dzięki wybuchowej akcji, wysokooktanowej rozgrywce i kreskówkowemu stylowi gra niezaprzeczalnie przypomina Fortnite.

Dotyk genialnego twórcy

Projektem „Everywhere” kieruje Leslie Benzies, jeden z twórców i architektów legendarnej serii Grand Theft Auto w firmie Rockstar. Między innymi dlatego gra od ponad roku cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Rzeczywiście, jest rozwijany przez jedną z charakterystycznych postaci branży gier wideo.

Zamknięta alfa dostępna wyłącznie dla graczy na PC

Na stronie gry można już teraz zarejestrować się, aby wziąć udział w przyszłej zamkniętej wersji alfa gry „Everywhere”. Niestety, ta faza testowa będzie zarezerwowana wyłącznie dla graczy na PC, pomijając graczy konsolowych. W tej chwili nie ogłoszono żadnej konkretnej daty zamkniętej wersji alfa, ale możemy spodziewać się poprawy w porównaniu do obrazów „przed alfa” przedstawionych w zwiastunie.

Nie przegap naszej ekskluzywnej zapowiedzi Everywhere, wydanej na początku tego roku, zawierającej komentarze niektórych kluczowych twórców, którzy prowadzą nas przez tę ambitną grę.

Ponadto możesz przeczytać także nasz artykuł na temat nowych gier planowanych na 2023 rok, które prawdopodobnie powinny ukazać się na długo przed premierą Build A Rocket Boy.

Źródło: www.gamesradar.com