Nowa, epicka, darmowa skórka do Fortnite; więcej szczegółów tutaj

W ciągu ostatnich kilku lat Epic Games wypuściło wiele darmowych skórek do Fortnite. Niektóre z tych skórek były dostępne podczas wydarzeń ograniczonych czasowo, inne zaś pojawiały się w sklepie z przedmiotami. Firma Epic udostępniła także kilka ekskluzywnych skórek w ramach programu Poleć Przyjacielowi w Fortnite.

Nowa darmowa skórka w Fortnite

Wyciekłe informacje wskazują, że twórca gry wideo pracuje nad wydaniem kolejnej darmowej skórki do Fortnite. Skórka będzie częścią programu Poleć znajomemu i prawdopodobnie będzie dostępna przez co najmniej sześć miesięcy. Jest to nowa odmiana istniejącej skórki i biorąc pod uwagę jej popularność, wielu graczy będzie chciało dodać ją do swojej kolekcji.

Jak odblokować darmową skórkę Fortnite

Według iFireMonkey i kilku innych renomowanych autorów przecieków dotyczących Fortnite, Epic Games wkrótce wypuści kolejną darmową skórkę do Fortnite. Skórka to nowa wersja zestawu Madcap, popularnego przedmiotu wydanego po raz pierwszy w styczniu 2022 roku.

Oprócz skórki gracze będą mogli odblokować także akcesorium na plecach, sztandar, emotkę, kilof i spray. Na chwilę obecną nieznana jest data premiery kolejnego programu Poleć Przyjacielowi. Gdy jednak stanie się ona dostępna, gracze będą mogli znaleźć więcej informacji na jej temat na oficjalnej stronie Fortnite.

Program polecania znajomych w Fortnite

Pierwsze wydarzenie Poleć znajomemu w Fortnite rozpoczęło się w październiku 2021 r. Obejmowało sześć nagród kosmetycznych, z których główną była skórka Rainbow Racer. Drugie wydarzenie rozpoczęło się w lipcu 2022 r. i zakończyło na początku 2023 r. Gracze, którzy wzięli w nim udział, mogli odblokować strój Xandera i cztery inne elementy kosmetyczne.

Podczas następnego wydarzenia gracze będą musieli zagrać co najmniej 60 minut w trybie Duo z osobą, która ich poleciła. Dodatkowo każdy gracz będzie musiał zabić 50 wrogów i zdobyć 60 poziomów konta od momentu zarejestrowania się na wydarzenie.

Ponieważ program Poleć Przyjacielowi wydaje się być wydarzeniem odbywającym się co roku, spodziewamy się, że zostanie uruchomiony w nadchodzących tygodniach.

Źródło: www.videogamer.com