Nowa broń w Fortnite Reload: pełna lista kultowych broni

Od kilku dni najpopularniejszym trybem w grze jest Fortnite Reload. Wydany w ostatnią sobotę tryb przyciągnął już miliony graczy. Dostępna w wersji klasycznej i bez kompilacji, wielu graczy zdecydowało się ją wypróbować. Na szczęście w przyszłości tryb otrzyma sporo nowej zawartości.

Nowa broń w Fortnite Reload

Według niedawnego wycieku, Epic Games wprowadzi do tego superszybkiego trybu kilka ulubionych broni fanów. W tej chwili łup składa się głównie z broni i przedmiotów z rozdziału 1 Fortnite. Jednak wkrótce się to zmieni, ponieważ dodanych zostanie znacznie więcej elementów.

Weteran przecieku w Fortnite, Wenso, twierdzi, że Epic planuje wypuścić co najmniej siedem dodatkowych broni dla tego nowego trybu gry. Bronie te były dostępne przez pierwsze cztery rozdziały gry, a niektóre z nich nie zostały jeszcze wypuszczone od lat . Dlatego wielu graczy będzie szczęśliwych, gdy usłyszą, że ich powrót jest bliski.

Przekazujący udostępnił listę następujących broni, które pojawią się w Fortnite Reload:

  • Strzelba Gromowa
  • Bliźniaczy pistolet maszynowy
  • Karabin serii napastnika
  • Mamutowy pistolet
  • Szybkostrzelny pistolet maszynowy
  • Granatnik
  • Karabin szturmowy MK-7

Karabin szturmowy MK-7 był kultową bronią w Fortnite w Rozdziale 3. Zdjęcie: VideoGamer

Przeciek twierdzi, że wszystkie te bronie Fortnite będą dostępne w wielu wariantach, w tym w Legendary. Niektóre bronie, takie jak Strzelba Gromowa, będą miały pięć różnych rzadkości, od zwykłej (szarej) do legendarnej (złote), podczas gdy szybkostrzelny pistolet maszynowy będzie dostępny tylko w dwóch rzadkościach, a granatnik w trzech.

Obecnie data premiery tej broni nie jest znana. Ponieważ jednak Epic Games ma przerwę wakacyjną, być może będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni. Wygląda na to, że Fortnite Reload jest trybem stałym, więc spodziewamy się, że zostanie do niego dodanych wiele nowej zawartości, w tym playlisty Duo i Trio.

Źródło: www.bing.com