Nowa aktualizacja Fortnite znacznie poprawia samochody w grze


Fortnite aktualizacja 18.20 wydana kilka dni temu, ale informacje o łatkach gry nie zawierały ciekawej zmiany wprowadzonej w samochodach gry. Jak zauważył Dexerto, najnowsza aktualizacja gry umożliwia graczom jazdę na masce lub na dachu samochodu, gdy pojazd jest w ruchu, bez zsuwania się. Oznacza to, że gracze mogą używać własnej broni, aby samochody stały się szybkim zagrożeniem! Ciekawe, że Epic Games nie odnotowało tej zmiany konkretnie, ale nietrudno sobie wyobrazić, jak gracze wykorzystają ją na swoją korzyść!

Biorąc pod uwagę rozmiar Fortnitebazy graczy, nie minie dużo czasu, zanim zobaczymy, jak wiele nowych strategii ewoluuje wokół samochodów w grze! Epic Games ciągle się poprawia Fortnite aby gra była przyjemniejsza, ale dopiero okaże się, jak gracze zareagują na zmiany. Jak dotąd opinie na temat aktualizacji samochodu były w większości pozytywne w Internecie, ale funkcja ta jest dostępna dopiero od kilku dni, więc wielu graczy mogło nawet nie zauważyć zmiany!

Co ciekawe, wydaje się, że nie będzie to jedyna zmiana w samochodach w grze. Według wiarygodnego Fortnite przeciekający @HIPEX, Epic Games pracuje obecnie nad przyciskiem samozniszczenia, z którego będą mogli korzystać gracze! Nie wiadomo dokładnie, jak to będzie działać i czy każdy pasażer będzie mógł z tej funkcji skorzystać. Niezależnie od tego, zmiana najwyraźniej nadejdzie później w tym sezonie, więc fani nie powinni czekać zbyt długo, aby się przekonać. Podobnie jak w przypadku każdego przecieku, czytelnicy powinni wziąć ten z przymrużeniem oka do czasu potwierdzenia przez wydawcę gry, na wypadek gdyby coś się zmieniło.

Fortnite jest obecnie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Możesz sprawdzić całą naszą poprzednią relację z gry tutaj.

Co sądzisz o tych zmianach w samochodach w? Fortnite? Czy próbowałeś jeździć na dachu samochodu z wyciągniętą bronią? Daj nam znać w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp rozmawiać o wszystkich grach!

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BEBA4030D004430C92218BA4CE480D78&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Ffortnite-secret-update-greatly-improves-cars-riding-on-top%2F&c=3712177169186362438&mkt=fr-fr