Nowa aktualizacja Fortnite z Shoto Todoroki i nie tylko od My Hero Academia

Fortnite Battle Royale właśnie wypuściło aktualizację v26.10, która niesie ze sobą powrót przedmiotów My Hero Academia, trzech nowych bohaterów i nowy przedmiot inspirowany Shoto Todoroki. Oprócz Todorokiego w sklepie z przedmiotami można kupić także Eijiro Kirishimę i Minę Ashido.

Nowy przedmiot: Ściana Lodu Todorokiego

Wraz z przybyciem Todoroki na wyspę, firma Epic Games dodała jego Ścianę Lodu jako przedmiot w grze.Dzięki tej Ścianie Lodu możesz przyzywać lodowe tarcze, których rozmiar przekracza wszystkich graczy. Ma dużą ilość zdrowia i pozostaje w grze, dopóki jego zdrowie się nie wyczerpie. Dodatkowo, gdy go użyjesz, wszyscy gracze wokół niego zostaną odepchnięci. Dostają również lodowate stopy, co powoduje, że ślizgają się po całym miejscu.

Ścianę Lodu można znaleźć w zwykłych i rzadkich skrzyniach, a także w zrzutach zaopatrzenia All Might, które powracają do Fortnite.

Zadania Deku i Todorokiego

Wraz z tą aktualizacją dodano dwie linie zadań – Zadania Deku i Zadania Todorokiego. Ich ukończenie pozwoli ci zdobyć doświadczenie. Będziesz mógł awansować na wyższy poziom, wykonując w sumie sześć zadań.

Przedmioty Ice Wall, Deku Smash i All Might Supply Drop nie są uwzględniane w turniejach.

Powrót Pizzy Party

Pizza Party powraca z nieco zmodyfikowaną recepturą. Zawiera osiem kawałków pizzy, każdy kawałek przywraca zarówno zdrowie, jak i tarczę. Jednak każda część przywraca mniej zdrowia, ale więcej tarczy, co daje w sumie 100 tarcz. Pizzę znajdziesz na ziemi, w skrzyniach lub kupisz u Piper Pace. Slap Splash został usunięty z gry wraz z wydaniem Pizza Party.

Możesz także wziąć udział w Pizza Party dzięki nowej grze Game Time w rzeczywistości rozszerzonej, która natychmiast zapewnia Pizza Party oraz paczkę Chug Splash. Ulepszenie Lekkomyślne przeładowanie pistoletu maszynowego jest już dostępne i pozwala Twojemu pistoletowi maszynowemu na szybsze przeładowanie, gdy przeładujesz pusty magazynek.

Nowe „style superpoziomowe”

Firma Epic Games dodała nowe „Style superpoziomu”, które można odblokować na poziomie 125 przepustki bojowej. Te style są inspirowane wampirem Kado Thorne i obejmują style Heisted Jade, Lost Amethyst i Yellow Diamond. Szczęśliwe stroje, które otrzymały te wspaniałe stylizacje, to sam Kado, a także Piper Pace, Fish Thicc, Mae i Antonia. Możesz rozpocząć odblokowywanie tych stylów superpoziomu po osiągnięciu 125. poziomu sezonu.

Poprawki błędów

Jak każda aktualizacja Fortnite, wersja 26.10 zawiera także poprawki błędów. Oto, czego się spodziewać:

  • Emotikona „Piękna kokarda” jest ponownie dostępna w szafkach właścicieli.
  • Używanie pasków do resetowania rzeczywistości rozszerzonej będzie postępem w zadaniach związanych ze strojami Caper i Alias.
  • Zmiana broni podczas interakcji z gablotą Vault nie będzie już uniemożliwiać interakcji z nią.
  • Cele postępu w Medalu Survivor nie będą już blokowane na poziomie 9/10.
  • Na PC gracze nie będą już automatycznie zatrzymywać działania po naciśnięciu klawisza Alt-Tab i wyjściu z Fortnite.
  • Sterowanie żyroskopowe nie jest już odwracane w systemie Android.

Ostatni sezon Fortnite, Rozdział 4 Sezon 4: Ostatnia szansa, był jednym z najlepszych bitew królewskich od jakiegoś czasu. Obejrzyj tutaj zwiastun Last Resort, a następnie dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Fortnite Rozdział 4: Sezon 4. Następnie przeczytaj o przejściu na emeryturę dyrektora kreatywnego Donalda Mustarda, szefa Epic Games i szefa Fortnite.

Co myślisz ? Czy kupisz któryś z tych nowych strojów My Hero Academia? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.bing.com