Ninja broni Fortnite jako jednej z najlepszych gier w historii: „To nie jest gra dla dzieci”


Fortnite jest obecnie prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych gier na świecie i pomogła rozpocząć karierę osobistościom zajmującym się transmisją strumieniową i esportem, takim jak Ninja, Bugha i wielu innym. Do dziś gracze nadal są w stanie zarobić miliony dolarów na grze poprzez tworzenie treści i zawody e-sportowe. To powiedziawszy, wielu nadal uważa ją za grę dla dzieci, ku złości streamera Ninja.

Jako ktoś, kto zrobił karierę w transmisji strumieniowej z tyłu tej bitwy królewskiej, wydaje się, że Ninja naprawdę wchodzi pod skórę, gdy inni mówią o grze. Wydaje się, że to zagotowało się w ostatnim strumieniu, kiedy w końcu wyjaśnił, co myśli o tych, którzy mówią Fortnite jest tylko dla dzieci. Podsumowując, nie zgadza się z tym i czuje, że zaczęło się to dopiero, gdy gry takie jak Strefa wojny zostały wydane.

W klipie Ninja zaczyna od stwierdzenia, że ​​„to nie jest gra dla dzieci, koleś. W tę grę grają dorośli mężczyźni, wielu z nich. Chociaż nie ma wielu statystyk płynących z oficjalnych źródeł, Statista wydaje się to potwierdzać, mówiąc, że ponad 60 procent Fortnite’a publiczność była w wieku od 18 do 24 lat w kwietniu 2018 r. Jeśli ci sami ludzie nadal grają, oznaczałoby to, że mają teraz od 22 do 28 lat.

„Patrzeć na Minecraftbracie, tak wielu starych ludzi gra teraz w tę grę” – kontynuował Ninja. To jest rzeczywiście interesujące uczucie, ponieważ wcześniej Fortnite, Minecraft wydawało się być przedmiotem tego, co wielu ludzi nazywało „grą dla dzieci”, patrząc z góry na tych, którzy w nią grali, mimo że społeczność składała się głównie z osób w każdym wieku.

Kolejnym punktem Ninja jest to Fortnite był kiedyś grany przez niektórych z obecnych najlepszych streamerów na świecie, którzy byli dorosłymi mężczyznami, gdy grali. „To nie była gra dla dzieci trzy lata temu, to nie była gra dla dzieci, kiedy grał w nią Dr Disrespect, a Tim[theTatman] grał w to, a NICKMERCS w to grał… To było Fortnitejedna z najlepszych pieprzonych gier, jakie kiedykolwiek wymyślono” – powiedział Ninja.

„Ale nagle” Ninja zaczyna kpiąco, „ponieważ Dorsz raz wyszedł z naprawdę dobrą grą… „Gram Strefa wojny, Gram w męską grę”. Kiedy przybiera drwiący, chropowaty akcent, wyraźnie nabija się z mentalności macho stojącej za zachowywaniem się jak Strefa wojny jest lepszą grą, ponieważ jest osadzona w bardziej realistycznym środowisku opartym na miejscach, w których Ameryka faktycznie najechała i była w stanie wojny.

Na koniec Ninja dokładnie podsumował, dlaczego uważa, że ​​to głupi argument. „Gramy w gry wideo, to nie ma znaczenia” – powiedział. – Po prostu, kurwa, grasz.

Biorąc pod uwagę, że gry są uważane przez stale kurczącą się, ale obecną grupę społeczeństwa za grę dla dzieci, można by pomyśleć, że fani battle royale mogliby się spotkać, aby świętować każdą grę i jej wyjątkowość, zamiast strzelać do własnej drużyny.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b6281c531641d09c1ecd4033a3f448&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fninja-defends-fortnite-as-one-of-the-best-games-ever-this-isnt-a-kids-game&c=547483088880950171&mkt=fr-fr