Ninja bije wszelkie rekordy na Twitterze/X i dostaje „fajną” ofertę od Elona Muska

Sezon Fortnite OG

Popularny gracz Fortnite, Ninja, dołączył niedawno do X (wcześniej znanego jako Twitter) w celu uzyskania niezwykle popularnego strumienia, który przykuł nawet uwagę właściciela Elona Muska. Posunięcie to podjęto w ramach nowego sezonu OG w Fortnite, w ramach którego przywrócono klasyczne elementy gry, w tym oryginalną mapę, przedmioty, funkcje i nie tylko.

Wiele oryginalnych koncepcji gry przyczyniło się do błyskawicznego wzrostu sławy Fortnite, nic więc dziwnego, że miliony graczy wracają do gry i kontynuują ją tam, gdzie ją przerwali.

Monumentalny sukces w transmisji strumieniowej

91-minutowa transmisja Ninja zgromadziła już ponad 1,3 miliona wyświetleń, a wielu widzów chwaliło jej jakość. Zrzuty ekranu pokazują, że transmisję na żywo oglądało w pewnym momencie ponad 54 000 widzów, co przekracza niedawny szczyt Ninja na Twitchu, wynoszący 43 060 widzów.

Otrzymuj ekskluzywne oferty już teraz, rejestrując się w Dexerto: mniej reklam, tryb ciemny, oferty w grach, filmach i technologii.

Komentarze Elona Muska

Nawet Elon Musk skomentował udaną transmisję Ninja, ukłonem w stronę „testu” prostym cytatem z tweeta o treści „fajnie”. To krótka odpowiedź od Muska, który także kilkakrotnie transmitował na platformie swoją własną rozgrywkę z Diablo 4. Podkreśla to powszechny wpływ i potencjalną widoczność przesyłania strumieniowego w X.

Oczekuje się, że w ślady Ninja pójdą inni wielcy streamerzy, o czym również wspomniał Dr Disrespect i postawił warunek rozpoczęcia transmisji strumieniowej na platformie.

Ponadto, biorąc pod uwagę, że X stanowi obecnie połowę kwoty, jaką zapłacił Musk, wydaje się, że firma musi podjąć odważne posunięcia, ponieważ planuje stać się „aplikacją typu „wszystko w jednym”.

Źródło: www.dexerto.com