Świat Nike w Fortnite – Airphoria i sylwetki Air Max

Świat Nike nie zna granic – teraz także w Fortnite

Nike wkracza do świata gier wideo poprzez Fortnite, tworząc własną rzeczywistość. Nazwana Airphoria, wielowymiarowa wyspa Nike została stworzona z myślą o pięciu kultowych sylwetkach Air Max. Air Max 1 OG, Air Max 97, Air Max TW, Air Max Scorpion i Air Max Pulse unoszą się nad fikcyjnym miastem, pozwalając mu istnieć w „Air State”.

Fortnite osiągnął wiele w ciągu ostatnich kilku lat, stał się prawdziwym graczem w branży modowej, stając na czele rewolucji, która powitała Gucci x Xbox, League of Legends x Louis Vuitton i Burberry x Minecraft. Teraz kolej na Nike, by wkroczyć do cyfrowego świata z pomocą nieustannie zmieniających się wysp Fortnite.

Gracze Fortnite mogą kupić stroje zaprezentowane przez dwie główne postacie Airphoria, Airie i Maxxed Out Max, w sklepie z przedmiotami Fortnite. Oprócz cyfrowych elementów współpracy, w sklepie Nike znajdziesz kolekcję inspirowaną Airphorią. Wszystko, co Nike x Fortnite, w tym dostęp do wyspy Airphoria, jest dostępne do 27 czerwca. Uzyskaj do niej dostęp przez Fortnite Discover lub kod wyspy 2118-5342-7190.

Źródło: https://www.highsnobiety.com/p/nike-fortnite-airphoria/