Niewydana gra GTA: Zapowiedź zamkniętej wersji alfa ze zwiastunem inspirowanym Fortnite

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej grze od jednego z założycieli GTA? Odkryj zwiastun ujawniający i rejestracje zamkniętej wersji alfa Everywhere.

Zwiastun filmu Everywhere

Dzisiaj, 21 września, firma Build A Rocket Boy ujawniła najnowszy zwiastun Everywhere, gry, która pozwala budować gry w grze. Poniższy zwiastun, przedstawiający rodzaje gier, które można znaleźć i stworzyć w Everywhere, jest oficjalnym „ ujawnij zwiastun” gry.

Zwiastun powstał w całości na podstawie materiałów z rozgrywki sprzed wersji alfa i przedstawia wyścigi przez wulkany, postacie wkraczające na areny gladiatorów i inne zwariowane scenariusze. Wszystkie te gry są reklamowane jako stworzone przez graczy Everywhere i przypominają Fortnite swoją wybuchową akcją, szybką rozgrywką i surowym, kreskówkowym stylem.

Wszędzie zamknięta alfa

Planowana jest także faza zamkniętych testów technicznych wersji Everywhere. Na oficjalnej stronie gry rozpoczęły się już zapisy, niestety zamknięta alfa będzie dostępna wyłącznie dla wersji na PC, co jest złą wiadomością dla graczy konsolowych. Nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy odbędzie się zamknięty test alfa, ale co ciekawe, powinien on ulec poprawie w stosunku do materiału filmowego „przed alfa” w powyższym zwiastunie.

Koniecznie zapoznaj się z naszą zapowiedzią Everywhere z początku tego roku, aby poznać opinie kluczowych twórców tej ambitnej gry.

Możesz także dowiedzieć się o nowych grach na rok 2023, które prawdopodobnie ukażą się na długo przed premierą Build A Rocket Boy.

Źródło: www.bing.com