Nick Fury to najnowsza postać Marvela, która dołącza do Fortnite


Chociaż może to nie być Samuel L. Jackson (jeszcze!), Nick Fury z Marvela pojawił się w Fortnite jako część zestawu SHIELD w sklepie z przedmiotami w grze.

Zapowiedziany przez The Fortnite Team Nick Fury – dyrektor SHIELD – wkradł się na wyspę Fortnite, aby „wykorzenić korupcję Cube”.

Oprócz stroju Nicka Fury fani będą mogli kupić w sklepie z przedmiotami inne przedmioty z motywami Marvela, w tym plecak FIELD Pack. Pełna lista przedmiotów wraz z ich oficjalnymi opisami z Fortnite jest następująca;

  • Plecak FIELD Pack – W sam raz do infiltracji na linii frontu, szpiegostwa i długoterminowego rozmieszczenia.
  • Kilof z kosą reżysera – Przebił wiele opancerzonych kadłubów.
  • Szybowiec infiltracyjny pierwszego uderzenia — Wypuszcza niebieski płomień i jest ozdobiony logo SHIELD.

Gracze mają możliwość zakupu stroju (który jest dostarczany z plecakiem), kilofa i lotni pojedynczo lub jako kompletny zestaw w pakiecie Nick Fury. Ci, którzy zdecydują się na ten zestaw, odblokują także Quinjety na ekranie ładowania lotu.

Fury pojawia się, gdy Rozdział 2 Fortnite dobiega końca. W tym zakończeniu gracze zmierzą się z Królową Sześcianów w jednorazowym wydarzeniu w grze o nazwie „Koniec”.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=481141AF4C254CBE81A4E7250B49DE4F&url=https%3A%2F%2Fwww.ign.com%2Farticles%2Fnick-fury-fortnite-marvel-character-item-shop&c=16518759380877042561&mkt=fr-fr