Następne wydarzenie na żywo w Fortnite ujawnione przez Epic Games: The Big Bang

Fortnite Rozdział 4: Sezon OG i wydarzenie Wielkiego Wybuchu

Piąty sezon Fortnite Rozdział 4, Sezon OG, zabrał graczy w podróż w przeszłość, przywracając mapę i przedmioty z Rozdziału 1, aby zapewnić sobie nostalgiczne wrażenia. Jednakże sezon OG dobiegnie końca 2 grudnia, zbiegając się z długo oczekiwanym wydarzeniem na żywo, The Big Bang.

Szczegóły wydarzenia Wielkiego Wybuchu

Według Epic Games wydarzenie Big Bang rozpocznie się w sobotę 2 grudnia o godzinie 11:00 czasu PT/14:00 czasu wschodniego i będzie stanowić nowy początek dla Fortnite. Gracze mogą spodziewać się Wielkiego Wybuchu na kafelku Battle Royale w sekcji Odkryj w Fortnite 30 minut przed jego rozpoczęciem. W wydarzeniu wezmą udział także drużyny składające się z maksymalnie czterech graczy, dzięki czemu znajomi będą mogli dołączyć i wspólnie cieszyć się rozgrywką.

Wydarzenie będzie dostępne na różnych platformach, w tym PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch i PC. Jeśli nie masz dostępu do dedykowanego urządzenia do gier, w Fortnite możesz grać za pośrednictwem usług przesyłania strumieniowego w chmurze, takich jak Xbox Cloud Gaming, Nvidia GeForce Now i Amazon Luna, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Przygotowanie i przestoje

Przed wydarzeniem Wielki Wybuch doświadczenia Fortnite stworzone przez firmę Epic zostaną wyłączone 2 grudnia o godz. 12:00 ET. Doświadczenia stworzone przez twórcę pozostaną włączone aż do rozpoczęcia przestoju Fortnite v28.00 o 23:30 ET. Dzięki temu gracze mogą przygotować się do wydarzenia i dokonać niezbędnych ustaleń przed jego startem.

Dodatkowe informacje i opinie

Przed zanurzeniem się w wydarzeniu Wielki Wybuch zachęcamy graczy, aby nadrobili zaległości we wszystkim, co dotyczy Fortnite Rozdział 4: Sezon OG. Ponadto firma Epic Games potwierdziła niedawną aktualizację kosmetycznych ograniczeń w Fortnite i obiecała rozwiązać ten problem.

Czy jesteś podekscytowany wydarzeniem Wielkiego Wybuchu w Fortnite? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Źródło: www.bing.com