Naruto pojawi się w Fortnite w listopadzie


Gracze mają wszelkie powody do świętowania, ponieważ Naruto pojawi się w Fortnite w listopadzie. Wiadomość została ujawniona przez popularnego eksploratora danych Hypex.

Popularna postać z anime pojawiła się w wiadomościach od 7 sezonu Fortnite Rozdział 2. Każdy przeciek i spekulacje dotyczące Naruto drażniły jego przybycie. Jednak ku rozczarowaniu graczy tak się nie stało.

Ostatecznie stracili wszelką nadzieję, a szum wokół współpracy Naruto stopniowo się rozwiał. Jednak bez wątpienia nabrała rozpędu w ostatnich tygodniach dzięki kilku pozytywnym przeciekom i spekulacjom.

Najnowsze postępowania potwierdzają przybycie Naruto i podają konkretne ramy czasowe jego pojawienia się.


Naruto w Fortnite: Popularny eksplorator danych zapowiada przybycie ninja w listopadzie

Eksperci danych uzyskują informacje z pierwszej ręki, a gracze często czekają na te przecieki. Ostatnio popularny eksplorator danych Hypex ujawnił kluczowe wiadomości dotyczące pojawienia się Naruto w Fortnite.

Hypex ujawnił, że popularna postać z anime pojawi się w przyszłym miesiącu. Eksplorator danych zachęcał również graczy do zachowania cierpliwości, ponieważ muszą chwilę poczekać.

Ponieważ wiele osób ciągle mnie pyta… Fortnite x Naruto będzie miał miejsce w przyszłym miesiącu, OBIECUJĘ Wam. Jestem tak samo podekscytowany jak ty, ale musimy poczekać trochę więcej lol

Szum wokół Naruto ostatnio wzrósł po kilku przeciekach nawiązujących do jego przybycia do Fortnite. Do gry dodano monetę kreatywną w stylu ramen oraz zwój.

NADCHODZĄCE MITYCZNE WYBUCHOWE STATYSTYKI KUNAI! – Czas odnowienia: 4 s – Maksymalny zasięg: 300 metrów – Opóźnienie między strzałami: 1,5 s – Czas utrzymywania: 0,15 s https://t.co/OxRt0Dey9p

Niedługo po tym eksploratorzy danych ujawnili szczegóły broni Kunai, która pojawi się wraz z Naruto.

„HeadbandK” (Naruto) ma również zostać Bossem na mapie z Mitycznymi Kunai (sprawdź poprzedni tweet), nie mam pojęcia, gdzie i kiedy.

Największą niespodzianką było to, że Naruto pojawia się nie tylko jako kosmetyk, ale także jako szef NPC. Okazało się, że NPC Naruto będzie nosił wybuchową broń Kunai. To powiedziawszy, jego lokalizacja nie została jeszcze ujawniona.

Naruto był początkowo drażniony, aby przybyć jako skórka przepustki bojowej w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8. Jednak projekt został opóźniony z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Jego odwołanie z pewnością rozczarowało graczy ponad miarę.

Odrodzenie manii Naruto jest dobrą wskazówką zarówno dla twórców, jak i społeczności graczy.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3B7228D7BC674D3CBA344E3751B18163&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-naruto-coming-fortnite-november&c=7812962571658723992&mkt=fr-fr