Naprawiono błąd audio w Fortnite

Jak naprawić błąd cichego dźwięku w Fortnite

Czy kiedykolwiek podczas gry w Fortnite napotkałeś dziwny błąd dźwiękowy, ale nie wiesz, jak go naprawić? Na szczęście nie jesteś sam, inni gracze zgłaszali podobne problemy. Ostatnio gracze online narzekają, że ich dźwięk jest cichszy niż zwykle. Jeśli napotkasz podobne problemy, możemy zaproponować Ci kilka możliwych rozwiązań!

Problemy z dźwiękiem

Obecnie gracze Fortnite na Reddicie omawiają podobne problemy z dźwiękiem, w przypadku których dźwięki są bardziej stłumione niż zwykle. Niestety, nie wydaje się, aby istniał złoty środek, ale nadal mogą istnieć sposoby rozwiązania problemu. Oto, jak możesz naprawić błąd audio w Fortnite.

Rozwiązywanie problemów z dźwiękiem

Dobra wiadomość jest taka, że ​​na tej stronie pomocy firma Epic Games udostępnia kilka rozwiązań dotyczących rozwiązywania problemów z dźwiękiem. Dla użytkowników systemów Windows i Mac zawiera następujące wskazówki: sprawdź, czy mikser głośności jest ustawiony na 100%, sprawdź, czy używasz prawidłowego urządzenia wyjściowego, zaktualizuj sterowniki audio.

Sprawdź poziom dźwięku w grze

Może to wydawać się absurdalnym pomysłem, ale być może nie zdawałeś sobie sprawy, że przypadkowo ściszyłeś dźwięk w ustawieniach Fortnite. Sprawdź poziom dźwięku w Fortnite i zobacz, czy to pomoże.

Wyłącz ulepszenia dźwięku

Być może próbowałeś dodać ulepszenia audio, ale niestety mogą one powodować konflikt z urządzeniem wyjściowym. Oto jak to naprawić: Wyłącz wszystkie ulepszenia dźwięku.

Sprawdź spójność plików gry

Czasami pliki gry mogą zostać uszkodzone bez Twojej wiedzy, co może prowadzić do problemów z dźwiękiem. Weryfikacja integralności plików gry to bezpieczny proces, który nie zakłóca rozgrywki.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie

W ostateczności możesz spróbować odinstalować i ponownie zainstalować Fortnite. Wiem, że nikt nie chce o tym myśleć, ale jeśli wszystko, co próbowałeś, nie zadziała, może to być jedyne rozwiązanie.

Ostatecznie naprawienie błędu audio w Fortnite może być frustrujące, ale wykonując poniższe kroki, możesz znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Bądź dobrej myśli i szukaj sposobów na rozwiązanie problemu, aby móc wrócić do swojej ulubionej gry!

Źródło: www.bing.com