Najrzadsze skórki Fortnite wkrótce powrócą, niedawny wyciek

Graczy Fortnite z radością dowiemy się, że jedna z najrzadszych skórek w grze wkrótce powróci. W ostatnich miesiącach Epic Games wypuściło kilka rzadkich skórek, nic więc dziwnego, że i ta powraca. Co dziwne, wiele kosmetyków zostało wycofanych na ponad cztery lata, ale jest wysoce prawdopodobne, że Epic kiedyś ponownie je wprowadzi.

P-1000: jedna z najrzadszych skórek w Fortnite

P-1000 to rzadka skórka Fortnite, która była dostępna w sezonie X. Aby ją zdobyć, gracze musieli kupić pakiet wyzwań P-1000 za 14,99 USD. Oprócz skórki pakiet zawierał także taniec Peely Pulse i 1500 V-dolców.

Pakiet trafił do sprzedaży 27 września 2019 roku i był dostępny tylko przez kilka tygodni. Ostatni raz widziano go w sklepie 13 października tego roku. Od czasu wydarzenia „Koniec” P-1000 nigdy nie został ponownie wprowadzony do sklepu z przedmiotami.

Wycieki z wiarygodnych źródeł wskazują, że 12 września pakiet P-1000 Challenge Pack został zaktualizowany do wersji 26.10. Dlatego spodziewamy się, że pakiet powróci wkrótce, prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Jedna z najrzadszych skórek w Fortnite

Obecnie P-1000 jest czwartą najrzadszą skórką w Fortnite, obok oryginalnego wariantu The Paradigm. Oto jedyne trzy skórki, które są jeszcze rzadsze:

– Odruch – 4 marca 2019 r

– Czarna Wdowa – 6 maja 2019 r

– Wojownik Świata – 28 lipca 2019 r

Biorąc pod uwagę, że Reflex został przypadkowo wydany, a World Warrior był dostępny wyłącznie w Pucharze Świata Fortnite, jest mało prawdopodobne, że te dwie skórki kiedykolwiek wrócą do Item Shopu. Oryginalna skórka Czarnej Wdowy również była niedostępna przez ponad cztery lata. Epic Games wypuściło nawet nowy wariant tej skórki, co sugeruje, że nigdy nie powróci.

Zatem przygotujcie się, bo P-1000 wkrótce powróci do gry!

Źródło: www.bing.com