Najnowsze postacie z „Fortnite” z Gwiezdnych Wojen to Luke, Leia i Han


Współpraca Epic Games w Gwiezdnych Wojnach nie zakończyła się wraz z Darthem Vaderem. Gigant gier dodał skórki Luke’a, Lei i Hana do Fortnite w ramach „Tygodnia Skywalkera” wraz z odpowiednimi akcesoriami, takimi jak szybowiec Luke’a Landspeeder i plecak Leia R2-D2. Miecze świetlne powracają, jeśli możesz otworzyć Imperialne skrzynie lub pokonać Dartha Vadera, a fani szalenie niedokładnych żołnierzy mogą podnieść blastery Szturmowców.

Wszystkie nowe skórki i akcesoria z Gwiezdnych Wojen są dostępne na stronie Fortnite Sklep z przedmiotami. Skywalker Week ożywia także karabin pulsacyjny i „Szczeliny złomu”, które mogą zrzucić Landspeeder. Wydarzenie potrwa do 8 listopada do godziny 9:00 czasu wschodniego i oferuje specjalne misje, aby zwiększyć twoje PD.

To z pewnością nie jest pierwszy taki zespół. Epic odbył się Fortnite Wydarzenie Gwiezdne Wojny w grudniu 2019 r. z okazji premiery Powstanie Skywalkera, a wiosną tego roku przedstawił Dartha Vadera i młodego Obi-Wana. Może to być jednak jeden z ważniejszych. Jest to największy ukłon w stronę oryginalnej trylogii filmowej (tj. najbardziej ukochanej trylogii) w brawlerze battle royale i może zrobić więcej, aby cię wciągnąć, jeśli nie interesują cię bohaterowie Marvela i krzyżówki postaci z gier.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63615ea80e154852bc0e045a0ed40899&url=https%3A%2F%2Fwww.engadget.com%2Ffortnite-star-wars-luke-leia-han-solo-162023840.html%3Fsrc%3Drss%26ref%3Dupstract.com&c=9464450288899686001&mkt=fr-fr