Najnowszą postacią Fortnite jest Chapulín Colorado, aby uczcić 51. rocznicę tej postaci


Fortnite zawsze był stale rosnącym wieloświatem w odniesieniu do swoich postaci, a najnowszy wpis nie różni się od Chapulín Kolorado zeskoczyć z autobusu bojowego na 1 listopada 2021.

Dla tych nieświadomych Chapulín Kolorado, jest prawdopodobnie jednym z najwybitniejszych międzynarodowych superbohaterów komediowych, który zaczynał od meksykańskiego programu telewizyjnego w latach 70-tych.

Wiadomość o nowej postaci pojawiła się na oficjalnej stronie Fortnite stronie internetowej, opowiadając o postaci, jej historii i umiejętnościach, mówiąc:

„Największy na świecie superbohater komediowy w międzynarodowej telewizji świętuje swoją 51. rocznicę, dołączając do bitwy w Fortnite. Po raz pierwszy stworzony przez Roberto Gómeza Bolañosa, Chapulín Colorado nosi się jako superbohater ze złotym sercem. Dzięki swojej mocy teleportacji, umiejętności wykrywania niebezpieczeństw za pomocą anten i super gadżetów jest zawsze gotowy, aby nas wszystkich uratować. Niezdarność Chapulína, ale mająca dobre intencje, sprawiła, że ​​był tak kochany w każdym domu w Ameryce Łacińskiej i poza nią”.

Będzie dostępny od godziny 20:00 ET 1 listopada 2021 r. lub od 1:00 BT 2 listopada 2021 r., a gracze będą mogli kupować zestawy zawierające elementy z zestawu lub kupować je osobno.

Będziesz także mógł zdobyć Agente Colorado, Capitana Colorada, Soldada Colorado, Amazona Colorada, Guerrero Colorado, Guerrera Colorada, Héroe Colorado, Heroina Colorada, Defensor Colorado oraz Defensora Colorada stroje również.

Źródło – [Epic Games]Source : https://www.psu.com/news/fortnites-latest-character-is-chapulin-colorado-to-celebrate-the-characters-51-year-anniversary/