Najnowsza plotka: crossover Fortnite i One Piece!

One Piece x Fortnite: długo oczekiwana współpraca?

Crossover Fortnite x One Piece

Przez lata Fortnite stał się liderem we współpracy międzyfunkcyjnej. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Disney zainwestował 1,5 miliarda dolarów w Epic Games w ramach kontynuacji partnerstwa między obiema firmami. Pod koniec ubiegłego tygodnia Fortnite uruchomił także drugą fazę wydarzenia Ninja Turtles. Jednak koło treści nie przestanie się szybko obracać. W rzeczywistości, niedawna plotka głosi, że istnieje kolejna ogromna współpraca w pracach, która powinna podekscytować fanów anime. Chociaż nie mamy okna wydania, wygląda na to, że współpraca z One Piece rozpocznie się stosunkowo niedługo.

Ten wyciek pochodzi z XboxEra za pośrednictwem ShiinaBR na Twitterze. Cotygodniowy podcast XboxEra obszernie omawiał niektóre słyszane plotki dotyczące nieruchomości, które mogą pojawić się w Fortnite. Jak w przypadku każdego wycieku, należy go traktować z dużym przymrużeniem oka. XboxEra już wcześniej ujawniała przecieki dotyczące takich kolaboracji jak TMNT i Doom, ale nikt nie miał doskonałych osiągnięć. To powiedziawszy, jeśli Shiina również umieści tam swoje imię, daje mu to pewną legitymację, ponieważ jest dobrze znanym źródłem przecieków w Fortnite.

Z przecieku wynika, że ​​One Piece prędzej czy później trafi do Fortnite. Może to być prosty pakiet skórek lub Epic może zorganizować bardziej znaczące wydarzenie z udziałem Luffy’ego i jego przyjaciół. Ponownie, plotka nie obejmuje okna wydania, co nie jest zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak często współpraca w Fortnite ma tendencję do zmian. Pamiętajcie, że wciąż nie widzieliśmy w Fortnite rzeczy takich jak rzekoma współpraca z Doctor Who. Podanie okna wydania oznacza, że ​​Twoje przewidywania w przypadku tej gry typu Battle Royale będą błędne.

Co jeszcze szykuje dla nas Fortnite?

One Piece to nie jedyny crossover krążący w plotkach o XboxErze. Tak naprawdę, jeśli ich źródła są prawidłowe, gracze Fortnite mają na co czekać. Niektóre rzeczy już wiemy. Na przykład współpraca z Avatarem została potwierdzona w zeszłym tygodniu, kiedy ogłoszono umowę z Disneyem, ale w nadchodzących miesiącach do Fortnite może pojawić się kilka innych potencjalnych kolaboracji. Oto lista wszystkich potencjalnych kolaboracji:
– Remake Final Fantasy 7
– Fantastyczna Czwórka
– He-Man i Szkieletor
-Diabeł może płakać
– Doktor Ock (Spider-Man)
-Rozjemca
-Rudzik
– Magneto, Cyklop, Kolos
– Awatar
– Opad

Oczywiście, podobnie jak w przypadku współpracy One Piece, należy być wobec nich sceptycznym, dopóki Epic nie ogłosi czegoś konkretnego. Warto również zauważyć, że za kulisami Fortnite ciągle coś się zmienia, więc niektóre z tych kolaboracji mogą nigdy nie zostać zrealizowane. To powiedziawszy, daje fanom Fortnite całkiem niezłe pojęcie o tym, czego się spodziewać w 2024 roku.

Źródło: komiks.com