Fortnite wprowadza rankingowy tryb gry, ale usuwa tryb Trios

Fortnite wprowadza rankingowy tryb gry, ale usuwa tryb Trios

Epic Games udostępniło najnowszą aktualizację strzelanki Battle Royale Fortnite – wprowadzając do gry wyczekiwany tryb rankingowy, ale przy okazji przeskakując kolejny.

Najważniejszym elementem dzisiejszej łatki jest oczywiście tryb rankingowy – i jak wcześniej wspomniano, będzie można w niego grać zarówno w zwykłym trybie Battle Royale, jak iw trybie Zero Build.

Jednak teraz ujawniono również, że popularny tryb Trios w grze zostanie teraz przeskanowany – co oznacza, że ci, którzy chcą grać w trzyosobowym składzie, nie będą już mogli tego robić, i potarł wielu fanów w niewłaściwy sposób, szczególnie ponieważ firma Epic nie podała oficjalnie, dlaczego zdecydowała się usunąć Trio z list odtwarzania.

„To nie ma dla nich sensu”, mówi Samantha_SK na subreddicie FortniteBR. „To przypomina mi, kiedy trio nie było nawet rzeczą i musieliśmy czekać, aż to dodadzą – teraz robimy krok wstecz”.

Podobnego zdania jest SafalinEnthusiast, który mówi: „Komu w ogóle by się to przydało? Gracze? Nie, nie skorzystają na tej zmianie. Epicki? Gra od jakiegoś czasu zyskuje coraz więcej graczy, więc nie potrzebowaliby dodatkowej przestrzeni na serwerze. Nie widzę żadnego realnego powodu tej zmiany”.

Niektórzy gracze – w tym SafalinEnthusiast – powiedzieli nawet, że nie będą grać, jeśli Trios nie powróci do rozdziału 4 sezonu 3. Na razie, jeśli grasz w Fortnite w grupie trzech osób, musisz albo znaleźć czwartego, wpuścić losowego gracza do drużyny lub wcale.

Zmiany równowagi

Oto pełna lista zmian w dzisiejszej łatce:

  • Limity materiałów zostaną zmniejszone z 999 do 500.
  • Wskaźniki zbiorów zostaną nieznacznie zwiększone.
  • Po wyeliminowaniu gracze upuszczają po 50 sztuk każdego materiału.

Jeśli to przegapiliście, wprowadziliśmy następujące zmiany wyważenia w poprawce 3 maja:

  • Zwiększono obrażenia pistoletu namierzającego i włóczni grzmotu.
  • Zwiększono prędkość namierzania i szybkostrzelność Pistoletu Namierzanego pomiędzy seriami.
  • Włócznie grzmotu eksplodują teraz szybciej po wyciągnięciu lontu.
  • Modyfikacja Forecast Reality została przechwycona w turniejach.

Główne poprawki błędów

Kontynuujemy wprowadzanie ulepszeń dotyczących niektórych dużych skał na Wyspie Battle Royale, które nie dostarczają tylu materiałów, ile zamierzano. Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom leczenie Slurp Juice po tym, jak zostali powaleni. Plecaki wyposażone w strój żołnierza klona nie będą już wyglądały na odłączone. Ruchy głowy Clone Trooper Outfit nie będą już statyczne. Naprawiono błąd powodujący, że niektóre stroje wyglądały na błyszczące.

Skarbiec Trio

Pamiętaj, że tryb Trio zostanie przeniesiony do Battle Royale i Zero Build w wersji 24.40.

Dodatkowo, gracze na PC będą mogli pobrać wszystkie tekstury w wysokiej rozdzielczości jednocześnie, jeśli zechcą. Gracze na PC mogą zrezygnować z przesyłania strumieniowego, wybierając opcję „Wyłącz strumieniowanie kosmetyczne” w menu opcji na kafelku Fortnite w programie uruchamiającym Epic Games.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6464ebf6e8c54176b89504c8e174a735&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Ffortnite-2440-patch-notes%2F&c=9271769126135356535&mkt=fr-fr.