Najlepsze strzelby w Fortnite | Wczesna gra


Posiadanie odpowiedniego narzędzia do pracy w Fortnite jest kluczem do zdobywania Królewskich Zwycięstw, szczególnie w późniejszych etapach meczu, kiedy nie ma zbyt wiele miejsca na strategię.

Właściwa broń może przekrzywić wszystko na twoją korzyść I ©Epic Games

Na początku karabin snajperski jest idealny dla wrogów z dużej odległości i unikania bezpośrednich konfrontacji, które mogą wpędzić cię w kłopoty. Ale w miarę postępu meczu i zmniejszania się obszaru gry, możesz chcieć to porzucić na coś bardziej odpowiedniego, na przykład strzelbę.

Rozdział 3 Sezon 3 oferuje niewielką różnorodność tych długolufowych broni palnych, jednak są one bardzo poszukiwane przez graczy, którzy chcą objąć wszystkie bazy, ponieważ są bardzo niezawodne, gdy sprawy stają się bardzo osobiste.

Nie wszystkie strzelby działają tak samo, oczywiście niektóre wyróżniają się różnymi rzeczami: szybkostrzelnością, DPS, czasem przeładowania itp. W zależności od stylu gry możesz preferować jedną z nich; powiedziawszy to, pozwoliliśmy ocenić strzelby, które naszym zdaniem są obecnie najlepsze w grze.

Jaka jest najlepsza strzelba w Fortnite?

Jak już wspomnieliśmy, Rozdział 3 Sezon 3 oferuje niewielki wybór strzelb, w sumie tylko trzy. Wszystkie działają bardzo różnie, więc pomimo tak małej liczby, każdy ma bardzo różne zastosowania. Jeszcze jedno, dla porównania, zdecydowaliśmy się na użycie statystyk ich epickich wersji.

1.- Automatyczna strzelba

Strzelba automatyczna
Strzelba samochodowa króluje w naszych oczach I ©Epic Games

Dzięki niewiarygodnie dużej szybkostrzelności i przyzwoitym zadawaniu obrażeń, automatyczna strzelba jest idealna, jeśli chcesz zachować śliskość podczas wymiany ognia. To wybaczające w tym sensie, że między ujęciami nie ma zbyt wiele śródmieścia, więc łatwo można je spamować, zadaje bardzo przyzwoite 98 obrażeń na strzał.

Największym minusem automatu jest czas przeładowania, który wynosi 5,41 sekundy, aby całkowicie pusta strzelba osiągnęła maksymalny rozmiar magazynka. Mimo to, ponieważ automatyczne przeładowanie dwóch śrutów na raz, nie musisz czekać prawie sześć sekund, aby kontynuować ofensywędzięki czemu jest to obecnie nasza ulubiona broń bliskiego zasięgu w Fortnite.

2.-Strzelba pompowa napastnika

Pompa napastnika
Pompa napastnika uderza jak ciężarówka I ©Epic Games

Na drugim miejscu znajduje się strzelba z pompą napastnika, wolniejsza, ale mocno uderzająca broń, która może wykonać zadanie jednym strzałem. Zadaje ogromne obrażenia dzięki jego mnożnik strzału w głowę 1,65x, osiągający 185 obrażeń, to więcej niż wystarczająco, aby szybko znokautować wroga.

Regularnie zadaje 120 obrażeń, więc idealnie nadaje się do oddania strzału, a następnie dokończenia zadania dodatkowym pistoletem. Dużą wadą jest niska szybkostrzelność, siedząca na 0,65. Co więcej, w przeciwieństwie do automatu, pompa uderzeniowa przeładowuje tylko jeden pocisk na raz i nie jest to najszybsze działo przygotowane do walki. Pomiędzy niską szybkostrzelnością a koniecznością przeładowania co najmniej jednego pocisku można było zaobserwować wiele przestojów.

Strzelba dwustrzałowa

Dwa strzały
Najnowsze nie są tym razem najlepsze I ©Epic Games

Wreszcie na ostatnim miejscu znajduje się dwustrzałowa strzelba. Wprowadzona w rozdziale 3 sezonu 3, broń brzmiała niewiarygodnie dobrze w teorii, broń o podobnej szybkostrzelności do automatycznej strzelby, z mnożnikiem trafienia w głowę 1,75x, który przeładowuje dwa pociski na raz? Zarejestruj się!

W rzeczywistości dwustrzałowa strzelba to niespójny, nieinspirowany bałagan, który jest tylko ugryzieniem, ale bez szczekania. Wybuch podwójnego pocisku wydaje się niemożliwy do wylądowania, w rezultacie zadaje najmniejsze obrażenia w praktyce ze względu na to, jak trudno jest trafić oba strzałya szybkostrzelność okazała się niemal oszustwem, ponieważ między rundami występują znaczne przestoje.

Więc masz to! Mamy nadzieję, że ten mały przewodnik pomoże ci podejmować lepsze decyzje podczas grabieży na wyspie Fortnite.

Więcej informacji o Fortnite:Źródło : https://earlygame.com/fortnite/best-shotguns