Najlepsze strony śledzące Fortnite — Xfire


Epic Games Magnum Opus, Fortnite, jest uważane za jedną z najpopularniejszych gier typu battle royale w historii. Od czasu premiery w 2017 roku gra wieloosobowa szybko się rozrosła, licząc na północ 400 milionów zarejestrowanych graczy.

Najlepsze strony śledzące Fortnite

Ze względu na popularność gry Fortnite utrzymał solidną pozycję na szczycie rankingów gier wideo. Co więcej, jest to gra, w której gracze z całego świata inwestują setki godzin w opanowanie mechaniki strzelania i budowania gry. Nawet jeśli nie interesujesz się e-sportami, nadal czujesz pilną potrzebę ciągłego doskonalenia swoich umiejętności Fortnite przed znajomymi.

Według wielu graczy ważnym czynnikiem wzrostu jest śledzenie. Musisz znać swoje wyniki, aby wiedzieć, na czym stoisz i obszary, w których musisz być lepszy. Chociaż Fortnite ma narzędzie do śledzenia statystyk w grze, tak naprawdę nie dostarcza wielu informacji, na których mogliby się oprzeć gracze.

Dlatego przygotowaliśmy tę listę najlepszych dostępnych obecnie trackerów Fortnite. Te wysokiej klasy witryny śledzące nie tylko zapewnią szczegółowe i dogłębne śledzenie statystyk, ale dodatkowo pozwolą Ci również porównywać swoje wyniki ze znajomymi. Zarówno amatorzy, jak i gracze konkurenci przysięgaliby na użyteczność tych stron.

Poniżej znajdują się najlepsze trackery Fortnite dostępne za darmo już dziś;

Fortnitetracker.com

Na szczycie naszej listy najlepszych trackerów Fortnite jest nikt inny jak Fortnitetracker.com, strona, z której wielu weteranów Fortnite niezawodnie korzystało do śledzenia swoich postępów przez długi czas. Witryna jest częścią większej sieci witryn Tracker.gg, która stworzyła doskonałe narzędzia do śledzenia statystyk dla wielu najpopularniejszych obecnie znanych gier online dla wielu graczy. W tej chwili ta strona oferuje jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie opcji śledzenia statystyk dostępnych dla nas.

Możesz sprawdzić takie rzeczy, jak współczynnik wygranych, ogólny stosunek zabójstw do śmierci, a także liczbę godzin gry. Witryna poda wynik oparty na ogólnej wydajności w grze, zwany ratingiem TRN, co da ci wyobrażenie o tym, gdzie jesteś w stosunku do innych graczy. Możesz także porównywać się z innymi, korzystając z tabeli liderów statystyk, którą można sortować na wiele sposobów.

witryna śledząca fortnite
Strona główna witryny FortniteTracker.

Co więcej, możesz także filtrować swoje statystyki według sezonu lub listy odtwarzania, co pomoże ci zobaczyć, w których sezonach wypadłeś najlepiej. Oprócz tego, fortnitetracker.com oferuje również filtry regionów, które pozwolą ci porównać się z innymi graczami w Twoim stanie/kraju.

Oprócz wszystkich różnych funkcji śledzenia statystyk oferowanych na stronie, dostępnych jest mnóstwo innych informacji związanych z grą. Na przykład, możesz łatwo sprawdzić, jakie przedmioty ma do zaoferowania Sklep bezpośrednio ze strony. Witryna oferuje nawet wewnętrzną skalę ocen dla różnych przedmiotów używanych w grze, dzięki czemu gracze wiedzą, które przedmioty są najbardziej przydatne.

To jednak nie koniec, fortnitetracker.com oferuje również różne wyzwania, w których gracze mogą rywalizować, aby kwalifikować się do różnych nagród. Dostęp do Fortnitetracker.com można uzyskać za pośrednictwem Sklepu Play na Androida lub App Store na iOS lub bezpośrednio w Internecie za pośrednictwem komputera.

Fortnite.gg

Kolejny ważny dodatek do naszej listy, Fortnite.gg to stosunkowo łatwa w obsłudze strona, która jest zarówno prosta, jak i praktyczna. Duża część bazy graczy Fortnite to stosunkowo przeciętni gracze, którzy chcą się po prostu dobrze bawić. Ta strona jest skierowana do tego typu grupy docelowej.

Fortnite.gg pomoże graczom uzyskać dostęp do ogólnych statystyk i zobaczyć najlepsze tabele wyników z całego świata. Witryna znalazła się również w centrum uwagi ze względu na funkcję „moja szafka”, która zasadniczo umożliwiała graczom sprawdzanie stanu ich v-dolców i wysokości wydanych pieniędzy. Ta funkcja początkowo napotkała pewne problemy, ale możesz z niej skorzystać, logując się na swoje epickie konto z witryny.

fortnite, gg
Strona główna serwisu Fortnite.gg.

Co więcej, Fortnite.gg pomaga również graczom w ustawieniach gry. Możesz również znaleźć interaktywną mapę z wyszczególnieniem różnych interesujących miejsc na stronie, wraz z kilkoma quizami i innymi kosmetykami.

Jak wspomniano wcześniej, strona jest bardziej dla zwykłych graczy. Z tego powodu nie znajdziesz żadnych szczegółowych statystyk i analiz dla każdego indywidualnego gracza. Zamiast tego, po wprowadzeniu nazwy użytkownika na stronie, gracz może zobaczyć swój stosunek zabójstw do śmierci, wygrane i przegrane wraz z całkowitym czasem gry. Oszczędza to dużo czasu i wysiłku, jeśli chcesz zagłębić się w analizę swoich rozgrywek i jesteś tutaj tylko po to, by poczuć dreszczyk emocji.

Możesz łatwo uzyskać dostęp do witryny za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego przez Internet.

Trax.gg

Kolejny najwyżej oceniany program do śledzenia statystyk Fortnite, zapewniający użytkownikom bezpłatne wrażenia premium, Trax.gg to samodzielna witryna śledząca, której celem jest dostarczanie najlepszych dostępnych zasobów śledzenia Fortnite. Trax to strona, która żyje i oddycha Fortnite. Możesz znaleźć wszystko, od indywidualnych statystyk gracza po śledzenie skórek i strojów i wiele więcej.

trax.gg fortnite
Trax.gg to jedyny dodatek na naszej liście, który jest dostępny wyłącznie na iOS.

Podobnie jak Fortnitetracker, Trax.gg ma również kreatywną bazę danych map, w której użytkownicy mogą przesyłać własne mapy i oceniać je. Oprócz tego Trax zapewnia również interaktywną mapę, z której gracze mogą korzystać, aby uzyskać lokalizacje skrzynek z amunicją, skrzyń i wielu innych przedmiotów znajdujących się na mapie Fortnite. Ta mapa może zostać włączona do twojej strategii i pomóc w opracowaniu planu gry.

Oprócz tego Trax ma coś, co określa jako „losowanie upuszczania”. Strona poleca losowe lokacje, w których gracze mogą wylądować na mapie, dodając nieco smaczku rozgrywce. Ogólnie rzecz biorąc, każda funkcja, którą Trax ma do zaoferowania, w tym śledzenie dostępności przedmiotów, statystyki, analiza itp., jest na najwyższym poziomie.

Niestety dla użytkowników Androida i komputerów PC Trax jest dostępny wyłącznie w App Store. Aby skorzystać z tej usługi, musisz mieć pod ręką urządzenie Apple.

Playerauctions.com

PlayerAuctions to atrakcyjna wizualnie, swobodna witryna do śledzenia statystyk z prostym interfejsem. Podobnie jak Fortnite.gg, nie zawiera żadnych zaawansowanych analiz statystycznych dotyczących profilu gracza, ale nadal spełnia zadanie dla przeciętnego gracza. Dzieje się tak, ponieważ PlayerAuctions domyślnie nie jest witryną śledzącą, ale rynkiem.

playerauctions.com
PLAYerAuctions służy przede wszystkim do sprzedaży lub handlu kontami Fortnite.

Specjalną funkcją oferowaną przez PlayerAuctions jest dostarczanie informacji o niektórych z najlepszych graczy Fortnite. Tak więc dla tych z was, którzy lubią śledzić i poznawać swoich idoli, jest to odpowiednie miejsce. Witryna zawiera wiele danych dotyczących graczy pro-Fortnite, twórców treści, streamerów itp.

Witryna pomaga również obliczyć szacunkową wartość konta Fortnite, w końcu jest to rynek. Wyświetla również średnie wartości kont w serwisie dla każdego miesiąca w roku, a także wystawia nowe konta na sprzedaż. Ponadto strona zawiera kilka dobrych przewodników po Fortnite, które możesz sprawdzić, aby poprawić rozgrywkę.

Ogólnie rzecz biorąc, PlayerAuctions to dobra opcja do podstawowego śledzenia statystyk i doskonały rynek do kupowania i sprzedawania kont Fortnite. Możesz uzyskać do niego łatwy dostęp przez Internet.

Fortnitestats.com

Fortnitestats to strona nastawiona wyłącznie na uproszczone podejście do śledzenia statystyk. Wszystkie strony, które wymieniliśmy powyżej, są dobre i pouczające, ale wielu graczy pokocha coś, co zapewni im tylko to, o co prosili, usuwając wszystkie nieistotne szczegóły. Fortnitestats to tylko strona do tego, ponieważ praktycznie usuwa wszelkie nadmierne szczegóły i usługi, z wyjątkiem czystych statystyk i tabel wyników.

Witryna oferuje ogólne statystyki wszech czasów, w tym całkowitą liczbę zabójstw, rozegranych meczów, wygranych i wiele innych informacji z gry. Informacje są rozłożone na trzy tryby gry, solo, duety i drużyny, z których każdy można przeglądać osobno.

fortnitestats.com
Strona główna i główna tablica wyników FortniteStats.com

Oprócz podstawowej funkcjonalności możesz również zobaczyć różne statystyki broni oraz wiele kosmetyków. Niektóre ogólne wiadomości związane z Fortnite są również dostępne w osobnej sekcji, jeśli chcesz je zobaczyć.

Witryna korzysta również z rozbudowanych wykresów w celu wyświetlenia wizualnego obrazu twojej wydajności w grze. Ogólnie rzecz biorąc, jest to przyjemna i kompaktowa witryna do śledzenia statystyk, która sprawia, że ​​wrażenia użytkownika są znacznie bardziej oszczędne i bezpośrednie.

Fortnitestats jest bezpłatnie dostępny w sieci, aby każdy mógł z niego korzystać i cieszyć się nim.

Fortnitescout.com

Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych wizualnie witryn na liście. Fortnitescout znacznie ułatwia śledzenie statystyk za pomocą różnych wykresów. Witryna zasadniczo wykorzystuje różne wykresy i porównuje twoje statystyki z ustaloną średnią.

fortnitescout.com
Strona główna wraz z sekcją aktualności dla FortniteScout.com

Witryna zapewnia szczegółową, dogłębną analizę ogólnej rozgrywki, którą porównuje z innymi graczami. Jakość i dokładność dostarczanych statystyk są niezrównane i pozwolą Ci w pełni przeanalizować Twój styl gry. Możesz także sprawdzić ich światowe rankingi i porównać swój wynik z najlepszymi graczami w każdej kategorii gier, jeśli chcesz.

Witryna jest dedykowana wyłącznie Fortnite i ma dość prosty interfejs użytkownika, którego celem jest zapewnienie optymalnej użyteczności i łatwości dostępu. Powiedzielibyśmy, że jest to świetny tracker statystyk z dobrą reprezentacją wizualną. Możesz zalogować się do Fortnitescout w dowolnym momencie w sieci i zobaczyć, na jakim miejscu jesteś w grze.

Fortnitedb.com

Jak wszyscy już wiecie, Fortnite ma w zasadzie dwa różne tryby gry: Battle Royale i postapokaliptyczny tryb kooperacji „Save the World”, który ma również ogromną rzeszę fanów. Fortnite.db jest zasadniczo stroną mającą na celu śledzenie statystyk tego „drugiego” trybu gry, który ma do zaoferowania Fortnite.

Po dezaktywacji Storm Shield, Fortnite.db stał się głównym narzędziem do śledzenia statystyk w „innym” trybie gry. Witryna może praktycznie oferować wszystkie rodzaje tabel wyników dla każdej możliwej do wyobrażenia kategorii, która istnieje w tym trybie. Możesz kliknąć dowolny profil gracza i uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ich ekwipunku, poziomów bohatera, oddziałów i wielu innych rzeczy.

fortnitedb.com
FortniteDB skupia się głównie na śledzeniu statystyk graczy w Ratowaniu Świata.

Ponadto strona zawiera informacje dotyczące misji Ratowania Świata oraz całą bazę danych zawierającą schematy broni, bohaterów i wątki zadań. Witryna zawiera również listę różnych nagród w grze, które można zdobyć po ukończeniu określonych przedsięwzięć. Dodatkowo Fortnite.db oferuje również bardzo szczegółowe poradniki dotyczące Ratowania Świata, których nie chciałbyś przegapić za wszelką cenę.

Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że Fortnite.db może zaoferować absolutnie wszystko, co ma nawet najbardziej zdalne połączenie z Ratowaniem Świata. Witryna może być normalnie używana na komputerze przez Internet.

Dzięki temu nasza lista najlepszych trackerów Fortnite dobiega końca. Niewątpliwie w Internecie dostępnych jest obecnie wiele witryn śledzących, a ostatecznie najlepsza strona zależy od użyteczności poszczególnych graczy. Niemniej jednak wszystkie wymienione przez nas witryny są najwyższej klasy i jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki nim znajdziesz wszystko, czego szukasz.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6331efad2a9441f7b79fca5eb7011f96&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Fbest-fortnite-tracker-websites%2F&c=16367115976273505434&mkt=fr-fr