Najlepsze stroje superbohaterów w Fortnite

Fortnite współpracuje z popularnymi markami komiksów, takimi jak Marvel i DC, oferując możliwość zakupu kosmetycznych skórek Twoich ulubionych superbohaterów. W grze dostępnych jest wiele różnych skórek komiksowych, więc ustalenie, czy Twoja ulubiona postać jest już w grze i czy nadal możesz kupić tę skórkę, może być trudne. Skórki w Fortnite mają charakter wyłącznie kosmetyczny i nie zapewniają przewagi konkurencyjnej. Są częścią sklepu rotacyjnego, więc musisz regularnie sprawdzać grę, aby zdobyć żądaną skórkę.

Najlepsze skórki komiksowe dostępne w Fortnite

W swoim nieustannym pragnieniu ekspansji i dominacji w świecie gier, Fortnite nawiązał liczne współpracę z popularnymi markami komiksowymi, takimi jak Marvel czy DC, umożliwiając zakup kosmetycznych skórek ulubionych superbohaterów. Ponadto wiele skórek zawiera unikalne emotki, plecaki, kilofy lub serie nurkowania.

Bezgraniczni bohaterowie: nieograniczone możliwości dostosowywania

Chociaż te skórki nie są częścią uniwersów Marvela ani DC, nie można zignorować imponującej liczby dostosowań tych bohaterów. Boundless Heroes to postacie z Fortnite ubrane we w pełni konfigurowalne kostiumy i peleryny superbohaterów, dzięki którym można stworzyć wyjątkowego bohatera.

Scarlet Witch: Magiczna moc przybywa do Fortnite

Scarlet Witch to obecnie jeden z najpopularniejszych superbohaterów Marvela i jeden z najpotężniejszych użytkowników magii w komiksach. Na szczęście została dodana do Fortnite z dodatkowymi kosmetykami i kilkoma stylizacjami.

Thanos: Równowaga Wszechświata trafia do Fortnite

Harley Quinn: Coś więcej niż tylko szalona miłość do Jokera

Wonder Woman: niepowstrzymana wojowniczka

Batman (strój komiksowy): Mroczny rycerz w swoim oryginalnym stroju

Clark Kent i Superman: alternatywa między dwiema tożsamościami

Spider-Man (Miles Morales): Od Spider-Verse do Fortnite

Bestia: Zielony Tytan ożywa w Fortnite

Eddie Brock i Venom: Ciemność przejmuje kontrolę

Mystique: Zmiennokształtny z komiksów w Fortnite

W związku z tym w grze dostępnych jest wiele skórek komiksowych, dzięki którym podczas gier możesz wcielić się w swoich ulubionych superbohaterów. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Marvela, DC, czy po prostu komiksów, Fortnite ma do zaoferowania całą gamę skórek, które pozwolą Ci dopełnić swoje wrażenia z gry. Pamiętaj, aby regularnie odwiedzać sklep, aby nie przegapić okazji na zdobycie skórki, którą chcesz chcieć.

Źródło: www.thegamer.com