Najlepsze prezenty świąteczne dla graczy Fortnite


Sezon świąteczny już blisko, więc jeśli szukasz świątecznych prezentów dla graczy Fortnite, nie szukaj dalej.

Fortnite jest jedną z najpopularniejszych gier w ciągu ostatnich kilku lat, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby wielu ludzi miało zapalonego gracza Fortnite w swoim życiu. Istnieje mnóstwo opcji na oficjalne towary Fortnite, nagrody w grze i nie tylko.

Najlepsze prezenty świąteczne dla graczy Fortnite

V-dolce

Podobnie jak w przypadku wielu gier, jeśli zabrakło Ci pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy Fortnite w Twoim życiu, V-dolce to doskonały plan, na którym możesz się oprzeć. V-dolce to sposób, w jaki gracze kupują opcje kosmetyczne i zwykłą przepustkę bojową. Zakup Przepustki Bitewnej może być wyjątkowo dobrą inwestycją, ponieważ oszczędni gracze Fortnite zdobędą wystarczającą ilość V-dolców z Przepustki Bitewnej, aby kupić kolejną Przepustkę Bitewną bez wydawania ani centa, choć trudno oprzeć się niektórym kosmetykom w sklepie z przedmiotami które obracają się dla małych okien.

DLC Fornite

Fornite ma kilka dodatków do pobrania, które odblokowują zawartość, ale prawdopodobnie najlepiej jest sprawdzić, czy jest coś konkretnego z listy, czego chciałaby osoba, dla której kupujesz. W przeciwnym razie V-Bucks są bardziej wszechstronne i oferują więcej opcji graczowi Fortnite, dla którego kupujesz, niż DLC Fortnite.

Strój

Dostępnych jest wiele elementów odzieży Fortnite, które pozwolą graczom Fortnite w Twoim życiu reprezentować ich ulubioną grę. Większość z nich jest skierowana do młodszych graczy, podobnie jak ogólna grupa demograficzna Fortnite. Ale istnieje kilka świetnych opcji odzieży dziecięcej i młodzieżowej. Plecaki Fortnite są dostępne w różnych opcjach i różnią się ceną w zależności od projektu.

Jeśli chodzi o podobne prezenty pasujące do stroju szkolnego, Fortnite ma podobnie markowe pudełka śniadaniowe dostępne dla młodych fanów.

Przedmioty kolekcjonerskie i zabawki

Jeśli szukasz dekoracji do pokoju lub czegoś, co może wyglądać uroczo na półce w przestrzeni osobistej, istnieje kilka opcji, które mogą Cię zainteresować.

Wypchane zwierzęta

Osoby zainteresowane wypchanymi zwierzętami mogą wypróbować pluszaka Loot Lamma o wysokości 7 cali. Ostrzegamy, że w środku nie ma żadnych łupów, więc najlepiej trzymać go w jednym kawałku, w przeciwieństwie do swojego odpowiednika w grze.

Monopol

Wygląda na to, że Monopoly ma wersję dla każdej właściwości medialnej, a Fortnite nie jest wyjątkiem. Jeśli masz miłośnika Monopoly, którego trudno oderwać od Fornite, jest to idealny prezent.

Figurki kolekcjonerskie

Dla młodszych fanów Fortnite dostępne są oficjalnie licencjonowane pudełka z postaciami z przebojowego Battle Royale. PMI produkuje pudełko zawierające 12 różnych figurek przedstawiających postacie Fornite. Te figurki wydają się bardziej przeznaczone do aktywnej zabawy niż dekoracji biurka, biorąc pod uwagę ich liczbę i przystępną cenę.

Sekretna kryjówka: Fortnite

Jeśli masz kogoś, kto kocha zarówno kolekcjonerską grę karcianą Magic: The Gathering, jak i Fortnite, jest wyjątkowy produkt, który jest odpowiedni dla niego. Secret Lair: Fortnite to seria kart z limitowanej edycji, które przedstawiają niektóre kultowe i potężne karty Magic z grafiką z Fortnite. Jest to jeden z bardziej przystępnych cenowo produktów Secret Lair, dostępnych w różnych sklepach internetowych.

Skrzynka z łupami Air Drop

Aby uzyskać więcej dekoracji pokoju, które służą również jako miejsce do przechowywania, sprawdź tę skrzynkę z łupami Air Drop, która otwiera się, by stać się miejscem do przechowywania wszystkiego, co właściciel musi przechowywać. Funkcjonalne i modne dla fanów Fornite!

NERF

Jeśli chcesz, aby twoi młodsi gracze Fortnite spędzali trochę więcej czasu na bieganiu po podwórku, pistolety NERF mogą być świetnym sposobem na ułatwienie. W sprzedaży dostępnych jest kilka pistoletów NERF stylizowanych na kultowe bronie Fortnite. Bolt Action Blaster, 6-SH Dart Blaster 9, SG Pump Blaster i inne opcje są dostępne!

Świąteczne prezenty dla dorosłych graczy Fornite

O ile Fortnite skłania się ku młodszym grupom demograficznym, jest wielu starszych graczy, którzy równie dobrze bawią się w kolejce z czterema stosami i graniem. Jeśli szukasz pomysłów na prezenty świąteczne dla graczy Fornite, którzy nie Potrzebujesz tak samo pudełek śniadaniowych lub pluszaków, oto kilka pomysłów.

Plakaty

Istnieje wiele plakatów i talerzy Fortnite, które mogą stanowić gustowne dekoracje związane z grami, aby udekorować pokój rozrywkowy lub kącik przy biurku. Displate tworzy kilka płyt związanych z Fornite, które mogą być świetnym dodatkiem do konfiguracji transmisji strumieniowej lub podobnych przestrzeni.

Akcesoria do gier

Chociaż nie jest to bezpośrednio związane z Fortnite, wielu graczy pokochałoby nowy zestaw słuchawkowy, mysz, klawiaturę lub kontroler. Dowiedz się, na jakiej platformie gra gracz Fortnite, którego kupujesz, i zapytaj go, czy brakuje mu jakiegoś sprzętu. Sprawdź recenzje najlepszych słuchawek do gier lub myszy i znajdź to, co najbardziej im odpowiada!Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637f86f5a55846aaa1ffd9dd9137cc8d&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fbest-christmas-gifts-for-fortnite-players%2F&c=18266649656309274454&mkt=fr-fr