Najlepsze nowe ulepszenia w Fortnite Rozdział 4


Nowy sezon Fortnite przyniósł nowe bronie, lokalizacje i, co być może najważniejsze, nowe Modyfikacje, oto najlepsze Modyfikacje w Fortnite Rozdział 4 Sezon 2.

Nowy sezon Fortnite przyniósł nową listę Ulepszeń, która będzie rozszerzana wraz z postępem sezonu. Niektórzy wracają z sezonu pierwszego, inni są nowicjuszami w grze w sezonie drugim. Jeśli szukasz dokładnie tego, które Ulepszenia będą Ci najlepiej służyć w Fortnite MEGA, oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Najlepsze nowe modyfikacje w rozdziale 4 sezonu 2

Chociaż nie widzieliśmy wszystkich Ulepszeń, które rzekomo zostaną dodane do gry w trakcie trwania sezonu, istnieje duży kontyngent początkowych wyborów.

Dostojne wykończenie

Katana Kinetic Blade to najbardziej wpływowa broń w nowym sezonie, zapewniająca duże obrażenia, przemieszczenie i mobilność w jednym. Dostojne Wykończenie pozwala na jeszcze więcej zastosowań Ataku Zrywu Ostrza Kinetycznego. Dostojne wykończenie sprawia, że ​​kiedy powalisz wroga, jeden czas odnowienia ataku Kinetic Blade Dash jest całkowicie resetowany. Pozwala to zamknąć lukę do zabicia, upuścić przeciwnika i natychmiast rzucić się w bezpieczne miejsce lub dalej do walki.

Średni wzmacniacz

Broń o średniej amunicji to najbardziej wszechstronne opcje w grze, od karabinów szturmowych po karabiny wyborowe. Medium Amp zwiększa pojemność magazynka wszystkich używanych broni ze średnią amunicją. To prosty i cichy zastrzyk mocy, który pozwoli ci pozostać w walce dłużej niż zwykle.

Akrobata powietrzny

Aerialist powraca w drugim sezonie i jest tak samo dobry jak w poprzednim sezonie, a może nawet lepszy. Ponowne otwarcie szybowca zapewnia większą mobilność i bezpieczeństwo podczas gry z dużej wysokości. To, w połączeniu z atakiem doskoku Kinetycznego Ostrza, daje mnóstwo elastyczności, czyniąc cię znacznie bardziej śliskim niż zwykle.

Te trzy Modyfikacje wyróżniają się na początku sezonu jako najlepsze z najlepszych, więc idź tam i zrób z nich dobry użytek.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64125c07c28e4fe6b417767809239e27&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fthe-best-new-augments-in-fortnite-chapter-4%2F&c=10196673166555981680&mkt=fr-fr