Najlepsze miejsca do wystrzelenia w powietrze za pomocą Launch Padów w Fortnite


W Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 gracze mogą wzbić się w powietrze za pomocą Launch Padów i różnych innych przedmiotów, a Ty musisz wiedzieć, gdzie je znaleźć. Rotacja z jednego miejsca na drugie może być strategią taktyczną, zwłaszcza jeśli walczysz z wieloma przeciwnikami jednocześnie. Jedno z zadań Tygodnia 8 wymaga od graczy wystrzelenia w powietrze za pomocą paneli startowych w trzech meczach. Oto kilka szybkich sposobów na ukończenie tego wyzwania.

Gdzie znaleźć Launch Pady w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4?

Zdjęcie autorstwa Pro Game Guides

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 ma kilka obszarów, w których można znaleźć Launch Pady. Rzucane wyrzutnie znajdują się również w puli łupów, dzięki czemu gracze mogą z nich korzystać w dowolnym miejscu. Jednak zamiast ich szukać, zalecamy graczom lądowanie w miejscach, w których znajdują się już Launch Pady. Na przykład punkt orientacyjny Loot Lake i Rave Cave POI to dwa obszary, w których znajdziesz obszerne wyrzutnie ze strukturami. Te dwa obszary mają dookoła panele startowe i możesz wylądować w jednym z tych dwóch miejsc na trzy mecze, aby szybko ukończyć to wyzwanie.

Związane z: Jak zdobyć Landspeeder Luke’a Skywalkera w Fortnite?

Podobnie kilka pływających platform znajduje się na mapie w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4. Najczęściej te obszary mają Launch Pad, z którego można korzystać. Ukończenie tego wyzwania nagradza graczy 20 000 PD. Noszenie rzucanych wyrzutni może zajmować miejsce w ekwipunku, zwłaszcza gdy istnieje wiele opcji obracania się z jednego miejsca do drugiego. Jeśli szukasz szybkich eliminacji, sugerujemy lądowanie w Rave Cave, ponieważ ten punkt POI ma wiele łupów i niezliczonych wrogów wypada w tym miejscu.

Aby uzyskać więcej przewodników po Fortnite, sprawdź Czy Fortnite jest oparty na prawdziwej historii? – Fortnite Backstory tutaj w Pro Game Guides.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636d3c260d2e4b7288ed7253a91b7322&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Ffortnite%2Fbest-spots-to-launch-into-air-using-launch-pads-in-fortnite%2F&c=5332049381119556708&mkt=fr-fr