Najlepsze miejsca do lądowania Fortnite, które powinieneś spróbować, aby uzyskać lepsze wyniki w 2022 roku! – Techlog


Jeśli chcesz wygrywać gry, znalezienie najlepszych miejsc do lądowania w Fortnite jest kluczowe. Podejmij właściwą decyzję, a udasz się do Królewskiego Zwycięstwa. Podejmij złą decyzję i wróć do lobby. To są główne punkty startowe Rozdziału 3 Sezonu 3.

Chociaż Vibin’ jest tematem Fortnite Rozdział 3, Sezon 3, na tej wyspie nie ma ciszy i spokoju. Jak zwykle gracze roją się na arenie i ścigają cię, aby zdobyć dla siebie tytuł i Królewskie Zwycięstwo.

Istnieje kilka sposobów poruszania się po wyspie, od Grapple Gloves po Ballers, ale wybór odpowiedniego miejsca do lądowania jest niezbędny, aby dać ci szansę na odniesienie sukcesu. W związku z tym wybraliśmy niektóre z najlepszych miejsc lądowania w trzecim sezonie Fortnite.

Najlepsze miejsca lądowania w Fortnite

Jaskinia Rave

Mimo że Rave Cave jest popularnym łupem w sezonie 3, nie powinieneś jej unikać. Niewątpliwie w tym obszarze można znaleźć adrenalinę, ponieważ jest to park rozrywki.

Prawdopodobnie spotkasz tu wrogów, ale Rave Cave ma również wiele skrzyń, tonę łupów naziemnych i beczki Slurp, które wzmocnią twoje tarcze.

Dodatkowo można tu znaleźć Kulojazdy, wyrzutnię do szybkiej ucieczki i mniejsze jaskinie, które mogą zapewnić schronienie przed wrogami i dodatkowe możliwości grabieży.

Żużel Chonkera

Najlepsze miejsca do lądowania Fortnite

W budynkach otaczających Chonker’s Speedway można znaleźć wiele skrzyń, a niektóre budynki gospodarcze na zachodzie również mają dobre łupy.

Na torze wyścigowym możesz wypożyczyć samochód sportowy, aby szybciej jeździć po wyspie. Samochody te są już wyposażone w opony terenowe, co czyni je idealnymi do poruszania się po różnych terenach.

Przeczytaj także: Najlepsze 25 gier wieloosobowych wszech czasów! Powinieneś spróbować już dziś!

Tłusty Gaj

Najlepsze miejsca do lądowania Fortnite

Po poprzednim wydarzeniu na żywo Fortnite drzewa, rośliny i grzyby przejęły Greasy Grove. Mimo to wciąż jest to wspaniałe miejsce do lądowania.

Przy tak wielu konstrukcjach jest tu mnóstwo łupów. Dodatkowo drop nie jest tak intensywny jak w lokacjach takich jak Wykrzywione Wieże, co powinno pomóc w przetrwaniu we wczesnej fazie gry.

Senny dźwięk

Najlepsze miejsca do lądowania Fortnite

Najlepsze miejsca do lądowania znajdują się prawie często na obszarach mieszkalnych. ma wiele domów i innych konstrukcji, które zapewniają doskonałe schronienie przed przeciwnikami i mnóstwo łupów do znalezienia.

Co więcej, Sleepy Sound jest dobrze wyposażony w liczne pojazdy, w tym zarówno samochody, jak i łodzie, do których można łatwo dojechać, gdy sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli.

Przeczytaj także: Najlepsze wszystkie gry międzyplatformowe: na PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC

Pawnton

Najlepsze miejsca do lądowania Fortnite

Jeśli po prostu nie masz ochoty lądować na wyspie, wypłyń na otwarte morze i wskocz na pokład Pawntoona. „Łódź z łupami”, znana również jako ruchomy obiekt z najlepszymi zapasami łupów i leczenia, unosi się wokół krawędzi mapy.

Piontoon ma tylko jedną wadę: nigdy nie pozostaje w tym samym miejscu od gry do gry. Radzimy wyprowadzić szybowiec wcześnie i przeszukać go na krawędziach mapy.

Pawnoon unoszący się w Fortnite Sezon 3

To naszym zdaniem pięć najlepszych miejsc do lądowania w Fortnite Season 3. Następnie skorzystaj z naszych pomocnych rad, aby zlokalizować jednego z 25 NPC na mapie Fortnite i wykonać dla nich pewne prace.

Teraz, gdy masz te nowe informacje, nadszedł czas, aby opuścić autobus bojowy i zaangażować się w Królewskie Zwycięstwo.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę: https://www.techllog.com/

Źródło : https://www.techllog.com/best-landing-spots-fortnite/