Najlepsze figurki Fortnite w 2024 roku

Fortnite, kultowa gra wideo, która podbiła serca wielu graczy, oferuje wyjątkowe wrażenia, podczas których możesz nie tylko pochwalić się umiejętnościami strzelania i budowania, ale także swoimi skórkami. W ciągu ostatnich siedmiu lat Fortnite ugruntował swoją pozycję w społeczności graczy i nie można zaprzeczyć, że gra z biegiem czasu zgromadziła dużą liczbę dobrze znanych postaci.

Kultowe figurki dla hardcorowych fanów

Wiele z tych postaci jest uwielbianych na skalę globalną i oczywiście niektóre z najbardziej znanych zostały uwiecznione w postaci figurek. Wszystkim zagorzałym fanom kolekcjonowanie tych figurek ożywi emocje związane z grami. Dzisiaj przyjrzymy się niektórym z tych postaci, które zostały uwiecznione w plastiku, dzięki czemu możesz dodać je do swojej kolekcji pamiątek związanych z grami.

Fortnite Battle Bus Deluxe

Wszyscy znamy to uczucie, gdy skaczemy na spadochronie na wyspę z niebieskiego autobusu bojowego z dużym balonem na ogrzane powietrze i prezentujemy oryginalną skórkę Jonesy’ego, a wasz duet wygląda wyjątkowo wyjątkowo jako Tomatohead. A gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz uwiecznić te chwile, aby zdobyć Królewskie Zwycięstwo?

Fortnite Pakiet dwóch figurek Pokój agenta Brutus Podwójne kłopoty

Potężny agent wyglądający na FBI Brutus jest podwójnym agentem Cienia, zwykle ubranym w szary garnitur i niebieską koszulę, z czarnym krawatem, rękawiczkami i skórzanym paskiem. Ale nie z Pakietem Brutusa z Pokoju Agenta. Ta figurka przedstawia Brutusa w dwóch jego kultowych strojach: w stylu Ducha z hełmem szturmowca oraz w stylu Złotego Agenta na poziomie 140 z sezonu 2. Figurki znajdują się we własnej bibliotece, która kryje pułapki, strzelnicę i drzwi obrotowe, za którymi kryje się skład broni, takiej jak minigun i strzelba ładowana.

Pakiet podstawowych figurek Fortnite w trybie solo, archetyp zaprojektowany do walki

Kolejna epicka skórka, która była częścią zestawu Archetype w piątym sezonie Fortnite. Archetype to futurystycznie wyglądająca postać, która nigdy nie odrywa się od swoich szponów, aby precyzyjnie zbierać i kroić. Z bandolierem noszonym na ramieniu i hełmem inspirowanym Splinter Cell wyposażonym w parę znacznie bardziej zaawansowanych gogli noktowizyjnych, Archetype można ustawiać na różne sposoby dzięki ponad 25 punktom artykulacji.

Pakiet podstawowych figurek Fortnite w trybie solo, legendarny status Raptora

Pierwsza legendarna skórka na naszej liście. Prosto z pierwszego sezonu Fortnite Raptor jest jednym z tych agentów, których natychmiast można rozpoznać po swojej sławie wśród prawdziwych fanów gry – tych, którzy grają od chwili premiery gry. Wyposażony w trzy magazynki naboi na piersi, dwa komiczne zielone granaty na biodrze i kultową żółtą kominiarkę, Raptor może być ułożony za pomocą kilofa w równie interesujący sposób dzięki 19 punktom artykulacji tego złego chłopca.

Fortnite ORO (klasa mistrzowska) Złoty Król

Oro, co dosłownie oznacza po hiszpańsku „złoto”, to kolejna legendarna skórka w drugim sezonie Fortnite, która odrodziła się w ciele. Przypominający Midasa, łącznie z pozycją blizny, Król Szkieletów ma złotą czaszkę, żebra i kości ze złotą koroną, która krzyczy niezniszczalny we wszystkich językach. Ta figurka pochodzi z zestawu Zemsta Midasa i ma 28 punktów artykulacji, które pozwalają ustawić go w niektórych klasycznych pozach.

Zero (Master Grade) Wszystko i nic

Zrodzony z osobliwości, która pochłonęła całe Fortnite pod koniec rozdziału pierwszego, Zero jest legendarną humanoidalną wersją punktu zerowego. Jej figurka zawiera kilof tęczowej lamy i broń, taką jak taktyczny karabin szturmowy i pistolet maszynowy Thunder Burst, dzięki czemu można odtwarzać ekscytujące pojedynki na średnim i bliskim dystansie. Dodatkowo figurka Zero świeci wbudowanymi diodami LED, co w połączeniu z 28 punktami artykulacji zapewnia wspaniałe możliwości fotografowania figurek, jeśli to właśnie lubisz.

Figurka kolekcjonerska Fortnite Victory Royale Series Sludge Kapiąca i niebezpieczna

Wreszcie figurka, która ma swoją rzadkość w grze – serię Slurp! Jeśli nie jest to już oczywiste, to Sludge, bardziej wściekły czerwony odpowiednik szczęśliwszego Rozpruwacza w kolorze niebieskim. Będąc częścią wyzwań Alter Ego w Rozdziale Drugim Sezonu Pierwszego, Sludge jest prototypem Legend Slurp (Lewiatan, Bandolette i Jonesy). Stworzony przez Agentów Chaosu, Sludge wydaje się być wykonany z Soku Slurp, co jest doskonale odwzorowane na tej figurce, z jego widoczną niechęcią do wszystkich innych figurek.

Źródło: www.thegamer.com