Najlepsza broń do użycia w Fortnite OG

Firma Epic Games właśnie ożywiła oryginalną mapę i broń na nowy sezon, umożliwiając starym fanom Fortnite ponowne przeżycie wspomnień i powrót do gry: LMG, strzelba dwulufowa, strzelba, rakiety z wyrzutnią, karabin szturmowy z tłumikiem, strzelba, karabin szturmowy serii , karabin snajperski powtarzalny, strzelba i karabin szturmowy z bliznami to podstawowe bronie, które można wypróbować w oryginalnym Fortnite.

Powrót do podstaw w nowym sezonie Fortnite OG
Epic Games przywróciło fanom Fortnite wiele wspomnień i nostalgii, powracając do pierwotnego stanu na nowy sezon. Ten sezon dał wielu starym fanom możliwość powrotu do gry i przeżycia starych wspomnień, grając na klasycznej mapie i używając oryginalnej broni.

Niezbędna broń w Fortnite OG

Lekki karabin maszynowy
Lekki karabin maszynowy, czyli LMG, nigdy nie był najlepszą bronią w grze, ale to nie znaczy, że nie ma swoich zalet. Ta broń może być bardzo zabójcza, szczególnie jeśli nauczysz się kontrolować jej ogień. Najlepszym sposobem użycia LKM-u jest pozwolenie mu na strzelanie w walce na bliskim i średnim dystansie, ale możesz też strzelać sporadycznie do odległych celów, jeśli masz wystarczające umiejętności. LKM posiada jeden z największych magazynków ze wszystkich broni w grze i doskonale nadaje się do niszczenia ścian.

Strzelba dwulufowa
Strzelba dwulufowa to idealna broń do walki na bliskim dystansie. Chociaż nie jest tak dobry jak Strzelba, nadal może zabić każdego gracza z pełną tarczą, jeśli znajdziesz się wystarczająco blisko niego. Służy jako świetna broń dodatkowa, zwłaszcza gdy w twojej broni głównej nie ma już naboi.

Karabin myśliwski
Strzelba była niedocenianą bronią w oryginalnych sezonach Fortnite i powróciła w OG Fortnite. Ten karabin snajperski może powalić każdego gracza jednym strzałem w korpus, nawet z dużej odległości. Jedynym warunkiem jest brak wizjera, przez co celowanie w cele może być trudne.

Wyrzutnia rakiet
Nie trzeba dodawać, dlaczego wyrzutnia rakiet jest tak dobra; Ta broń była ważną częścią Fortnite i była kilkakrotnie usuwana i przywracana do gry w historii gry.Wyrzutnia rakiet wystrzeliwuje rakiety, które po uderzeniu w powierzchnię zadają śmiertelne obrażenia. Rakiety te wyrządzają wiele szkód budowlom, znacznie większym niż graczom.

Wytłumiony karabin szturmowy
Jak sama nazwa wskazuje, karabin szturmowy z tłumikiem jest cichą bronią, której nie słychać w odległości większej niż 50 metrów. Pierwsze kilka strzałów z tej broni jest niezwykle celnych, choć traci celność po sześciu do siedmiu strzałach. Najlepszym sposobem użycia tej broni jest strzelanie sporadycznie, aby zresetować jej celność.

Strzelba taktyczna
Strzelba taktyczna to niesamowita broń do niszczenia celów z bliskiej odległości. Jest to strzelba półautomatyczna, która potrafi szybko oddawać kolejne strzały bez wpływu na jej celność. Legendarna wersja tej broni jest być może jedną z najlepszych w grze, gdyż zadaje znacznie większe obrażenia i charakteryzuje się większą szybkością przeładowania.

Seria karabinów szturmowych
Nie każdemu może się podobać ten karabin, ale we właściwych rękach może być niesamowity. Karabin szturmowy Burst był dość przeciętny, kiedy został wprowadzony, ale został wzmocniony na sezon OG Fortnite. Zwiększono jej szybkostrzelność i pojemność magazynka, choć teraz zadaje mniejsze obrażenia.

Karabin snajperski powtarzalny
Powtarzalny karabin snajperski to zawsze doskonały wybór, niezależnie od tego, w jaką grę grasz. Jest snajperem wyposażonym w lunetę, która wystrzeliwuje jeden duży pocisk, który należy przeładować po każdym strzale. Pocisk nie utracił uszkodzeń, ale nastąpił znaczny spadek pocisku.

Strzelba z pompką
Strzelba to przerażająca broń bliskiego zasięgu, która jednym strzałem może zadać przeciwnikowi ogromne obrażenia. Jest niezwykle precyzyjny i potężny na bliskim dystansie, ale jego powolność sprawia, że ​​jest nieskuteczną bronią w walce w zwarciu.

Proszę bardzo, masz teraz nieformalny i wciągający tekst na temat podstawowych broni w Fortnite OG, z napisami, rozszerzonymi sekcjami i informacyjnym tonem.

Źródło: www.thegamer.com