10 Najlepszych Fortnite Streamerów na Twitchu – Zobacz Teraz!

10 najlepszych Fortnite streamerów do oglądania na Twitchu

Fortnite nadal jest jedną z najpopularniejszych gier wideo typu battle royale, z crossoverami, aktualizacjami i nową zawartością, które pomagają zachować świeżość. Rozdział 4 Sezon 1 to absolutna frajda do grania, co w dużej mierze jest powodem, dla którego streamerzy z całego świata korzystają z okazji do streamowania Fortnite treść.

1. Ninja

Zdetronizować króla byłoby dość trudno Fortnite oglądalność na Twitchu, Tyler Blevins, AKA Ninja. Ninja jest dobrze znany w świecie gier jako jeden z najpopularniejszych Fortnite streamery dla fanów do oglądania. Ninja jest również niezwykle utalentowany w grze i brał udział w kilku turniejach. Chociaż gra wyszła jakiś czas temu, Ninja nadal w nią gra Fortnite do dziś i jest jedną z najczęściej oglądanych gier Fortnite streamerów w 2023 roku. Ninja ma nawet swoje Fortnite kosmetyki w grze, które fani mogą kupić, jeśli sobie tego życzą.

2. SypherPK

Podobnie jak Ninja, SypherPK ma swoje własne Fortnite pakiet skóry i kosmetyków. To dlatego, że twórcy skupiają się wokół swoich treści Fortnite i uzyskują dużą oglądalność, zwykle mają możliwość współpracy z Epic, dając im własne Fortnite strój. SypherPK jest jednym z najpopularniejszych Fortnite streamerów, które fani mogą oglądać na platformie Twitch. W rzeczywistości popularność SypherPK ostatnio wzrosła, pomagając mu zbliżać się coraz bardziej do szczytu Fortnite’a ranking oglądalności.

3. Clix

Jest dużo świetnych Fortnite streamerów na Twitchu, ale Clix jest najczęściej oglądanym Fortnite streamer do tej pory w 2023 roku. Regularnie streamuje popularną grę battle royale i jest rosnącym talentem w świecie e-sportu. Clix po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę całego świata, kiedy zakwalifikował się Fortnite’a pierwszy doroczny Puchar Świata, który był historycznym wyczynem w świecie gier. Teraz Clix pozostaje potężnym twórcą treści w Fortnite społeczności, utrzymując średnio blisko 10 000 widzów na każdej transmisji.

4. NickEh30

NickEh30 to wielkie nazwisko w Fortnite świecie, zwłaszcza jeśli chodzi o treści dla całej rodziny, które mogą być trudne do znalezienia na Twitchu i innych platformach z treściami związanymi z grami. Nickeh30 zwykle transmituje również od poniedziałku do soboty, co ułatwia fanom dostrojenie się. NickEh30, znany również jako Nicholas Amyoony, jest profesjonalistą Fortnite gracz, który stara się przesyłać strumieniowo swoje treści do dowolnej grupy demograficznej. Dzięki rosnącej społeczności 4,5 miliona obserwujących na Twitchu, NickEh30 regularnie transmituje Fortnite dla swoich widzów, a nawet od czasu do czasu bawi się SypherPK.

5. Zaciemnienie

Blackoutz jest fenomenalnym graczem, jeśli chodzi o grę Fortnite. Gracz e-sportowy często streamuje Fortnite ponieważ gra w turniejach, takich jak Cash Cups, i jest jednym z najbardziej rozrywkowych Fortnite streamery dookoła. Blackoutz, którego prawdziwe nazwisko brzmi Patrick Garcia da Silva, jest brazylijskim twórcą treści iw chwili pisania tego tekstu jest numerem jeden wśród Portugalczyków Fortnite serpentyna. Od maja 2023 r. Blackoutz jest nadawany na żywo prawie każdego dnia, co oznacza, że ​​fani mogą oglądać jego transmisje prawie każdego dnia tygodnia.

6. Sommerset

Cudowny Sommerset był częstym gościem w Fortnite społeczność od późnych lat dwudziestych XX wieku, a rywalizujący gracz prawie zawsze walczy w turniejach. Kayla „Sommerset” zgromadziła wielu obserwujących na Twitchu, z prawie dwoma milionami obserwujących na popularnej platformie streamingowej. Co więcej, Sommerset była pierwszą kobietą-graczem, która dotarła do Elitarnych Finałów Fortnite’Skonkurencyjny Puchar Elitarny. Od maja 2023 r. transmitowała prawie 8000 godzin Fortnitepokazując, jak bardzo jest to poświęcone Fortnite streamerem jest naprawdę.

7. AustralijskieAntics

AussieAntics to streamer Twitcha, który jest bardzo bliski osiągnięcia 1 miliona obserwujących na platformie. AussieAntics jest najbardziej znany ze swoich Fortnite streamy, które konsekwentnie streamuje po południu prawie każdego dnia tygodnia. AussieAntics to australijski streamer, który często bierze udział w zawodach Fortnite i brał udział FNCS W Fortnite. AussieAntics jest również znany ze swoich długich transmisji, w których średnio wyświetla od 1500 do 3000 wyświetleń.

8. MrSavage

MrSavage to streamer Twitcha, który ma prawie trzy miliony obserwujących. Odkąd zacząłem streamować rywalizację FortniteMrSavage zyskał wielu zwolenników, którzy lubią oglądać, jak MrSavage rywalizuje w różnych Fortnite turnieje. Chociaż MrSavage nie przesyła strumieniowo tak często, jak niektóre inne świetne Fortnite streamerów na Twitchu, stał się jednym z najsłynniejszych w 2023 roku Fortnite streamerów ze względu na jego niesamowite umiejętności. MrSavage zwykle transmituje w czwartki lub niedzielne poranki, ale wiadomo,