Najlepsi gracze Fortnite wszech czasów


Od premiery gry w 2017 roku Fortnite stworzył jedną z najbardziej płodnych, ciągle zmieniających się i znanych scen e-sportowych wszechczasów.

Gracze tacy jak Bugha czy Mongraal, w wieku 16 i 13 lat, kiedy brali udział w swoim pierwszym Pucharze Świata, stali się ikonami Fortnite konkurencyjna scena. Są uważani za najlepiej zarabiających i najmłodszych profesjonalnych graczy e-sportowych ze względu na ich niekończącą się listę zwycięstw i najlepszych miejsc w Fortnite scena e-sportowa.

Z biegiem lat Fortnite Scena e-sportowa przekształciła się w scenę, która produkuje coraz więcej utalentowanych profesjonalnych graczy – w tym weteranów, którzy przez lata utrzymywali się na szczycie, ale także nowicjuszy, którzy w nadchodzących latach z pewnością trafią na nagłówki gazet.

To są najlepsi profesjonaliści Fortnite gracze wszechczasów.

Kyle „Mongraal” Jackson

Mongraal zaczął grać Fortnite w 2018 roku w młodym wieku 13 lat i mógł brać udział w turniejach dzięki zmianie zasad przez Epic Games, która umożliwiła rywalizację młodszym graczom.

Jego pierwsze zwycięstwo było w European Luxe Cup. Tam połączył siły z mitr0, a nawet zakwalifikował się do Pucharu Świata, gdzie zajął szóste miejsce. Po turnieju Mongraal podpisał kontrakt z FaZe Clan i jest uważany za jednego z najlepszych graczy w Europie.

Jannis „JannisZ” Matwin

Jannis „JannisZ” Matwin to 16-letni niemiecki zawodnik związany z Guild Esports. Po tegorocznych zwycięstwach w rozdziale drugim, sezonie piątym FNCS i zaproszeniu do sezonu drugiego, JannisZ umocnił swoją reputację jednego z najlepszych graczy w Europie – co jest szczególnie imponującym wyczynem, ponieważ Europa jest uważana za najsilniejszy region w grze.

Benjy David „Benjyfishy” Ryba

Benjyfishy to jedno z najbardziej znanych nazwisk w rywalizacji Fortnite. Powszechnie znany z grania w duety z MrSavage od 2019 roku, Benjyfishy pozostał istotny przez znaczną część Fortniteżywotność. Po raz pierwszy dał się poznać, kiedy zakwalifikował się do Fortnite Puchar Świata w 2019 roku i od tego czasu konsekwentnie znajduje się na szczycie rankingów.

Benjyfishy gra dla NRG i chociaż nigdy nie wygrał ważnego wydarzenia, najbliżej, do którego się zbliżył, było drugie miejsce w rozdziale drugim, pierwszym sezonie FNCS.

Jack „Jahq” Downs

Podczas gdy większość najlepszych Fortnite Gracze osiągnęli już milion dolarów zysku, Jahq jest jednym z niewielu najlepszych graczy, którzy tego nie zrobili. Jednak prawdopodobnie nie zajmie mu to dużo więcej czasu od niedawnego podpisania kontraktu z G2 Esports.

Jahq jest znany jako wszechstronny gracz w rywalizacji Fortnite i uznany przez społeczność za jednego z najbardziej płodnych graczy 2021 roku. Swoją uwagę zdobył podczas drugiego sezonu drugiego sezonu ze swoim partnerem w duecie Acornem, później zajmując trzecie miejsce w FNCS Invitational.

Kyle „Bugha” Giersdorf

Bugha jest bez wątpienia najbardziej znana Fortnite gracz wszechczasów.

Był zwycięzcą drugiej Fortnite Puchar Świata i absolutna gwiazda imprezy, do tego stopnia, że ​​zwrócił na siebie uwagę mediów, a jego twarz pojawiła się w gazetach i magazynach na całym świecie, przybliżając branżę esportową wielu, którzy nawet nie znali tego terminu .

Bugha udowodnił, że jego wyczyn w Pucharze Świata nie był jednorazowym hitem, i zgromadził kilka pierwszych pięciu miejsc w większości głównych zawodów. Dziś Bugha jest znana jako najlepiej zarabiająca Fortnite gracz wszechczasów, z ponad 3 milionami dolarów wygranych w turniejach i jest uważany za jednego z najlepszych Fortnite gracze wszechczasów.

Bawełna Shane „EpikWhale”

EpikWhale jest jednym z najlepiej zarabiających w rywalizacji Fortnite. Zajmując trzecie miejsce w Solo i 12. miejsce w Duo podczas swojego debiutu w Pucharze Świata w 2019 roku, zaczął wyrabiać sobie markę w turniejach FNCS, gdzie był częścią zespołu, który wygrał tegoroczny rozdział drugi, sezon piąty wielkie finały NA West. Chociaż w mediach jest znacznie mniej obecny niż Bugha, EpikWhale zarobił w swojej karierze ponad 1,5 miliona dolarów.

EpikWhale gra dla NRG razem z Benjyfishym.

David „aqua” Wang

Aqua pochodzi z Austrii – kraju z nielicznymi Fortnite profesjonalnych graczy – i zakwalifikował się do Pucharu Świata ze swoim duetem Nyhrox. To doprowadziło go do całkowitej nagrody w wysokości 3 milionów dolarów i spełnienia marzenia każdego rywala Fortnite gracz: zdobycie Pucharu Świata.

Po zdobyciu największej nagrody jest do wygrania w Fortnite, Aqua przystąpił do zwycięstwa FNCS w sezonie X i nadal regularnie rywalizuje.

Martin „MrSavage” Foss Andersen

MrSavage, wraz ze swoim partnerem w duecie benjyfishy, ​​jest jednym z najlepszych konkurencyjnych graczy w Europie. Kwalifikacje zarówno do duetów, jak i solówek doprowadziły go do mety na 14 miejscu, ale wiadomo, że najlepiej radzi sobie podczas występów w duetach.

MrSavage ma zaledwie 16 lat i grał już dla trzech czołowych organizacji e-sportowych, w tym NRG Esports i jego obecnego zespołu 100 Thieves. W ramach tego ostatniego MrSavage wygrał duże turnieje, takie jak DreamHack Anaheim 2020.

Williams „Zayt” Aubins

Zayt wygrał Katowice Royale w 2019 roku, a także NA West Scallywag. Grał w NRG obok jednych z najlepszych na świecie Fortnite profesjonalnych graczy, a wraz ze swoim duetem Saf, reprezentowali jeden z najbezpieczniejszych kursów w zakładach e-sportowych na Fortnite konkurencyjna scena.

Chociaż Zayt przeszedł na emeryturę w styczniu, pozostawił po sobie spuściznę epickich i niezapomnianych momentów rywalizacji, które fani będą pamiętać przez długi czas.

Brodie „Rehx” Franks

Rehx jest jednym z najlepszych graczy w regionie Ameryki Północnej. Brał udział w licznych konkursach, a obecnie gra dla 100 Thieves. Jego największą nagrodą jest małe 12 000 $, co może wydawać się nieistotne w porównaniu ze statystykami innych graczy z tej listy, ale nadrabia to pozornie niekończącą się listą zwycięstw — w tym wiele pucharów Trio Cash Cup, DreamHack Open i dwa Tytuły FNCS.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=73FC9B3B4D784A1B925A87688CF386DD&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fthe-best-fortnite-players-of-all-time&c=9331270757054803661&mkt=fr-fr