Najbardziej potężna broń, jaka kiedykolwiek pojawiła się w Fortnite


Fortnite istnieje już od prawie sześciu lat iw tym czasie miał sporo obezwładnionej broni, od mieczy po pistolety maszynowe.


Gdy FortniteTryb Battle Royale spadł w 2017 roku i na zawsze zmienił branżę gier wideo. Fortnite przyczynił się do spopularyzowania gatunku Battle Royale jako całości PlayerUnknown’s Battlegrounds, ale wykorzystał także to, co gry MMO, takie jak World of Warcraft i MOBA, zrobiły z modelem usługi na żywo. Oznacza to, że programiści nadal aktualizują swoje gry długo po pierwszej dacie premiery, regularnie dodając nową zawartość, aby gracze nadal inwestowali. Chociaż wielu próbowało to naśladować, nie ma drugiej takiej gry Fortnitea jego długa sześcioletnia historia w krajobrazie gier wideo przyniosła ze sobą wiele niezapomnianych map, mnóstwo popkulturowych crossoverów i dużą liczbę absurdalnie obezwładnionych broni.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Każda gra wieloosobowa ma swój własny zestaw znanych broni. Czy to Call of Duty’s Akimbo Model 1887s, lub AureolaMiecz Energii, a nawet Złote Oko 007Golden Gun, każdy dobry tytuł dla wielu graczy ma co najmniej jedną lub dwie bronie, które przechodzą do historii za to, że są trochę zbyt dobre w swojej pracy. Ponieważ niezliczone przedmioty pojawiały się i znikały, nie jest trudno wskazać niektóre z nich Fortnitenajpotężniejsza broń.

POWIĄZANE: Wersja Isaaca Clarke’a w Fortnite pożycza element z mniej znanej gry Dead Space


Ostrze Nieskończoności

ostrze nieskończoności fortnite

Być może najbardziej znany Fortnite jako broń wszechczasów, po raz pierwszy wprowadzono Ostrze Nieskończoności Fortnite Rozdział 1 z poprawką 7.01. Tylko jedno Ostrze Nieskończoności było dostępne na mecz, a gracz musiał wyciągnąć je z kamienia w Polar Peak, ale gdy gracz zdobył miecz, mecz i tak praktycznie się skończył. W swojej pierwszej iteracji Ostrze Nieskończoności było nie do powstrzymania.

Chociaż zadawało tylko solidne 75 obrażeń na cięcie, Ostrze Nieskończoności zapewniało wiele unikalnych premii. Podniesienie miecza dałoby graczowi dodatkowe 200 zdrowia i 200 tarcz, zwiększyłoby jego prędkość poruszania się o 130%, dałoby natychmiastowy zastrzyk zdrowia po eliminacji i pozwoliłoby graczowi zregenerować zdrowie w tempie 1KM co sekundę. Co więcej, Ostrze Nieskończoności mogło niszczyć budowle zbudowane przez graczy jednym uderzeniem. Chociaż w kolejnych łatkach zostało nieco osłabione, Ostrze Nieskończoności było i prawdopodobnie zawsze będzie Fortnitenajbardziej potężna broń.

Strzelba bojowa

strzelba bojowa fortnite

Kolejny niesławny Fortnite broń, strzelba bojowa została po raz pierwszy wprowadzona w sezonie 9 Fortnitepierwszy rozdział. Oferując doskonały zasięg, bardzo dużą szybkostrzelność, wyjątkowo wysokie obrażenia i mały zasięg, strzelba bojowa praktycznie nie ma żadnych słabych punktów i jest z pewnością najlepszą strzelbą w całej grze. W przeciwieństwie do Ostrza Nieskończoności, strzelba bojowa pojawia się ponownie Fortniteżycia, pojawiające się w rozdziale 2 i pojawiające się raz w rozdziale 3, i chociaż za każdym razem otrzymywało różne osłabienia, nadal jest jedną z najlepszych broni w Fortnite. Szczęśliwi fani mogą nawet wypróbować strzelbę bojową, która pojawia się jako część ulepszenia taktycznej zbrojowni w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Pistolet perkusyjny

fortnite-strzelanie z pistoletu-bębna-skarbca

Wprowadzony już w sezonie 4.5, Drum Gun był niesławny z powodu absurdalnie dużej pojemności magazynka, zaskakująco wysokiego poziomu celności i niezwykle wysokich obrażeń. Drum Gun był jednym z pierwszych Fortnite broń do przechowania i chociaż pojawiła się w kilku wydarzeniach Unvaulted na przestrzeni lat, nigdy nie powróciła w swoim pierwotnym charakterze, chociaż specjalne wersje mityczne były dostępne w Fortnite Rozdział 2 i 3.

Młot fali uderzeniowej

kratos z młotem uderzeniowym w fortnite

Najnowsza obezwładniona broń w Fortnite historii, w którym pojawił się młot uderzeniowy Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, aktualna wersja gry. Ten Młot Fali Uderzeniowej nie tylko zadaje solidne obrażenia na trafienie, ale także odrzuca przeciwników na pół mapy. Na domiar złego, FortniteAlternatywny ogień Młota Fal Uderzeniowych pozwala graczom samodzielnie latać w powietrzu, pozwalając im szybko przemierzać mapę lub zmylić cele. Chociaż Młot Fal Uderzeniowych został mocno osłabiony mniej więcej w połowie sezonu, pozostaje jednym z nich Fortnitenajskuteczniejsza broń.

Fortnite jest dostępna na komputery Mac, Mobile, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Porównanie crossovera My Hero Academia w Fortnite z poprzednimi crossoveramiŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e2e62711cb46528eea083df84467cb&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ffortnite-most-op-weapons-infinity-blade-combat-shotgun-drum-gun-shockwave-hammer%2F&c=5368002428220387083&mkt=fr-fr