Najbardziej konsekwentne trio Fortnite może właśnie się podzielić


Gracze NA East Edgey i Cented zgadzają się rozdzielić jako trio, powodując wstrząs przed rozdziałem 2 – sezonem 8 FNCS.


Tylko garstka graczy i drużyn w historii Fortnite może poszczycić się konsekwencją. Niektóre, które przychodzą mi na myśl, to Montreal, Mitr0 i Benjyfishy (MMB) – którzy sprawili, że region europejski wyglądał jak amatorzy w sezonie X. Inni przybyli i zniknęli, ale jedno jest pewne – konsekwentnie prowadzi do sukcesu w tym Battle Royale.

Fortnite bardzo się rozwinął od sezonu X, co sprawia, że ​​bycie spójnym zespołem jest o wiele trudniejsze. Najdokładniejszym współczesnym przykładem MMB był zespół NA East FaZe Cented, NRG Edgey i TSM FTX Commandment. Tych trzech graczy wykonało niewyobrażalne cztery kolejne sezony z rzędu.

Królowie na niskim poziomie zajęli drugie miejsce w Fortnite Champion Series (FNCS) Sezon 4, Sezon 5, Sezon 6 i Sezon 7. Nie można sądzić, że nie wygrali Topora Mistrzów, mimo że byli tak blisko w każdym sezonie. Rozdział 2 – Sezon 8 mógł być ich czasem na ostateczne przełamanie klątwy, ale może się to nigdy nie wydarzyć. Cented, Edgey i Commandment ogłosili dzisiaj, że nie będą już konkurować ze sobą w Fortnite.

Edgey zastąpiony przez STRETCH

Zmiany w składzie w konkurencyjnym Fortnite są trudne do zgłoszenia ze względu na farmę impresji. Zawsze należy pamiętać, że to, co widzisz na Twitterze, może nie być rzeczywistością. Jednak ostatnie tweety z Cented i Edgey wydają się uzasadnione.

Dwóch graczy przeniosło się na Twittera po zakończeniu NA East DreamHack Open. Edgey napisał: „Miałem dobry bieg z najbardziej szalonym graczem, z którym miałem okazję grać, ale w końcu mogę po prostu robić szalone rzeczy i dzielić się częścią ludzi”.

Wydawało się to dziwne, biorąc pod uwagę, jak dobrze ta trójka radziła sobie przez ponad rok. Cented też miał słowa, mówiąc: „Edgey jest jednym z najlepszych graczy, jakich znam, świetnym w grze i poza nią. Graliśmy razem zbyt długo i zaczęliśmy tracić przez to naszą przyjaźń. Edgey zabiera Misty i jedziemy nad Jeziora.

Co zaskakujące, podział wydaje się uzasadniony. Cented i Commandment ogłosiło Liquid STRETCH jako trzecią drużynę. Byli koledzy z drużyny Stretcha — Bugha i Mero — również napisali na Twitterze, że potrzebują trzeciego gracza. Jest to albo dobrze zaaranżowany troll, albo najbardziej konsekwentne trio Fortnite w historii, które zrezygnowało.

Edgey ujawnia nowe trio

Edgey szybko znalazł nowy zespół. Ujawnił nowo podpisany gracz Manchester City Esports Threats and Rise jako jego koledzy z drużyny. Cała trójka planuje wylądować w Holly Hedges, mimo że Cented przyznaje Edgey’emu Misty Meadows. To dziwna sytuacja bez wątpienia — dlaczego drużyna ze średnim drugim miejscem w splicie Fortnite Champion Series?

Przyjaźń wydaje się być cenniejsza dla Cented i Edgey, ale mimo to jest to dziwna sytuacja. Ponownie, wieloletnie wicemistrzowie mogą wrócić do siebie w ciągu tygodnia. Tak właśnie działa konkurencyjny Fortnite. Będziemy musieli przyjąć podejście „poczekamy i zobaczymy”, ponieważ scena przygotowuje się do pierwszych kwalifikatorów FNCS w sezonie 8.

Obraz fabularny: Somebodysgun

Source : https://estnn.com/fortnites-most-consistent-trio-may-have-just-split/