NA Fortnite łączy serwery turniejowe — a społeczność jest podzielona


Fortnite e-sport jest nadal bardzo popularny do dziś, a nowi gracze cały czas pojawiają się w rankingach. Epic Games stale zmienia formułę, aby zapewnić graczom bardziej wyjątkowe wrażenia zarówno w grze, jak i poza nią.

Jedna z największych zmian dla amerykańskich graczy od jakiegoś czasu wiąże się z zapowiedzią, że wszystkie przyszłe zawody będą rozgrywane na nowym serwerze NA-Central. Zostało to ogłoszone przez Fortnite Konkurencyjny Twitter po tym, jak wielu eksploratorów danych ujawniło, że nowy serwer będzie częścią tej aktualizacji. Oczekuje się, że zmiana serwera NA-Central rozpocznie się na początku przyszłego sezonu około 10 marca. Profesjonalni gracze, którzy przenieśli się na wschodnie lub zachodnie wybrzeże, aby uzyskać lepszy ping, prawdopodobnie najbardziej odczują tę zmianę.

W odpowiedziach na tweeta z konta niektórzy twórcy treści i profesjonalni gracze wyrazili swoje obawy. Na przykład Nick Eh 30 skarży się, że ma teraz prawie trzy razy większy ping w NA-Central niż na swoim pierwotnym serwerze.

Inni członkowie społeczności wyrazili swoje zadowolenie, na przykład obecny streamer z Teksasu, SypherPK, który chwali się, że ma teraz zerowy ping dzięki temu, że mieszka tak blisko centrum danych. To zapewni mu przewagę, jeśli chodzi o rywalizację w turniejach w Ameryce Północnej.

Ponieważ oba serwery będą zasadniczo łączyć się w turniejach, Epic Games ogłosiło również, że pula nagród zaplanowana na serwery zostanie połączona, gdy nastąpi zmiana. Oznacza to, że będzie mniej graczy, którzy wygrają, ale ci, którzy wygrają, otrzymają dwa razy więcej, niż gdyby rywalizowali na swoich indywidualnych serwerach.

Chociaż społeczność wydaje się być podzielona, ​​wydaje się, że Epic chce uczynić bardziej skonsolidowany region z północnoamerykańskiej sceny FNCS. Idealnie byłoby, gdyby doprowadziło to do większej reprezentacji z innych regionów na całym świecie, bez serwerów NA-West i NA-East, które indywidualnie zajmowały miejsce na światowej liście.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ebcdef3d174d94889e7d99ff9c65fd&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fna-fortnite-merges-tournament-servers-and-the-community-is-split&c=5312598356869687644&mkt=fr-fr