MrBeast rozdaje milion dolarów w Fortnite


MrBeast daje ludziom kolejną szansę na wygranie szalonych pieniędzy.

Tym razem w Fortnite; a wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać najlepszy wynik w jego Extreme Survival Challenges.

Źródło: Rolling Stones

Fortnite zawsze kładł duży nacisk na współpracę, a oni właśnie trafili w dziesiątkę. Dzięki ich ostatniej współpracy Fortnite wprowadził do gry największego twórcę treści na świecie.

Oczywiście jest to nikt inny jak MrBeast, który wymyślił kilka ekstremalnych wyzwań przetrwania, które przyniosą ci 1 milion dolarów, jeśli zdobędziesz w nich najwyższy wynik.

Fortnite pisze: „Nie, to nie jest clickbait! To się dzieje NAPRAWDĘ”.

Twórca, darczyńca i przedsiębiorca MrBeast dołącza do Fortnite Icon Series! Kwalifikujący się* gracze mogą wziąć udział w ekstremalnym wyzwaniu przetrwania MrBeast 17 grudnia 2022 r. i zdobyć „Wynik”. Gracz z najwyższym wynikiem na koniec wyzwania zostanie ogłoszony zwycięzcą!

MrBeast’s Extreme Survival Challenge Island wystartowało 13 grudnia. Na tej wyspie rozpocznie się wyzwanie, które rozpocznie się 17 grudnia o godzinie 12:00 czasu wschodniego.

MrBeast Fortnite
Źródło: Epickie gry

W tej grze inspirowanej grą MrBeast unikaj niebezpieczeństw, zbieraj monety i przetrwaj ekstremalne wyzwania, aby zdobyć „Punkt”. Zdobądź jak najwięcej punktów, zanim skończy się czas w meczu.

Ta rywalizacja potrwa tylko trzy godziny. W tym przedziale czasowym możesz rozegrać tyle meczów, ile chcesz. Po zakończeniu wyzwania wynik twojego najlepszego meczu (meczu, w którym uzyskałeś najwięcej punktów) określi twoje miejsce.

MrBeast Fortnite
Źródło: Epickie gry

Nie każdy wróci „do domu” z pustymi rękami. 100 000 najlepszych graczy na koniec turnieju (100 000 graczy z najwyższym wynikiem) otrzyma złoty parasol Beast Brella.

Fani MrBeast mogą również wcielić się w YouTubera w Fortnite w dwóch stylach: MrBeast i MrBeast6000. Oba te stroje i akcesoria do nich będą dostępne w sklepie z przedmiotami Fortnite.

Jesteś fanem Fortnite i planujesz zagrać w turnieju? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło : https://insidethemagic.net/2022/12/mrbeast-is-giving-away-one-million-dollars-on-fortnite-tb1/