Możesz teraz celować z perspektywy pierwszej osoby w Fortnite i jest zepsuty jak cholera


Coś w ADS-ach w Fortnite po prostu nie jest w porządku… Wygląda na to, że Call of Duty i Fortnite mają dziecko. W poniższym klipie Tfue pokazuje, jak zepsuta jest nowa mechanika.

Oprócz mechaniki celowania z perspektywy pierwszej osoby wprowadzili również ślizganie się w Fortnite.

Ta aktualizacja Rozdziału 3 była czystym szaleństwem z wieloma fajnymi funkcjami – nową mapą, nowymi postaciami/współpracami, nową mechaniką. Nawet jeśli nie grałeś w Fortnite od minuty, musisz dać twórcom napiwek, aby próbowali ulepszyć i rozwinąć grę.

Cholera, mamy nawet Spideya w grze!

Według Hypexa mogliśmy również znaleźć pewne wskazówki dotyczące powrotu Wykrzywionych Wież…

Teraz nie grałem poważnie w Fortnite od ponad roku, a nawet kiedy wróciłem, naprawdę chciałem zabić czas podczas przerwy świątecznej w zeszłym roku. Fortnite wciąż ma bardzo dużą publiczność, ale nie jestem pewien, czy zwykły gracz kiedykolwiek powróci w stadach, takich jak publiczność, którą mieli u szczytu gry. Jednak twórcy wykonują fenomenalną pracę, aby gra była odpowiednia dzięki świetnym aktualizacjom i interesującym współpracom.

W przewidywalnej przyszłości nie wrócę do Fortnite na pełny etat, ale za każdym razem, gdy załaduję Fortnite, aby sprawdzić aktualizacje. Zawsze jestem zachwycony.

Dobra robota, Fortnite. Bardzo dobrze.

Obrazy Giphy.Source : https://www.barstoolsports.com/blog/3396873/you-can-now-first-person-aim-down-sights-in-fortnite-and-its-broken-as-fuck