Moncler to kolejna modna współpraca Fortnite


Fortnite i Moncler wprowadzają więcej projektantów do Battle Royale.

Fortnite podbiło już świat rozrywki, ponieważ gra jest zasadniczo kim jest kim z gier wideo, filmów i postaci telewizyjnych. W ostatnich miesiącach widzieliśmy, jak Epic Games zanurzało się w świecie designerskiej mody dzięki współpracy z Balenciaga. Teraz Fortnite współpracuje z kolejną marką projektantów kosmetyków w grze dzięki współpracy Moncler.

Epic Games ogłosiło swój zespół Moncler w poście na stronie Fortnite. Moncler Classic Set wprowadza nowe stroje projektantów do gry Battle Royale i jest zainspirowany wyglądem Moncler w świecie rzeczywistym. Te dwa stroje to Andre i Renee i posiadają unikalną zdolność reagowania. Wysokość gracza na mapie spowoduje, że kolor stroju zmieni się ze śnieżnobiałego na mieszankę niebieskiego i fioletowego, a następnie czarny. Stroje Moncler będą dostępne po zresetowaniu sklepu z przedmiotami 20 listopada 2021 r.

Oprócz samych strojów zestaw Moncler Classic zawiera również inne akcesoria, którymi gracze mogą się stylizować. Obejmuje to tylny Bling Umbra-Tube, kilof Umbra-Axe i szybowiec Para-Pluie. Dostępny jest również nowy ekran ładowania, na którym Andre i Renee patrzą w niebo, gdy zaćmienie spoczywa na szczycie góry.

Moncler to tylko najnowsza marka modowa, która pojawiła się w nieskończenie popularnych grach typu battle royale. Zaledwie kilka miesięcy temu Balenciaga połączyła siły z Epic Games, aby stworzyć markowe ubrania zarówno dla Fortnite, jak i jego rzeczywistego sklepu.

Donovan to młody dziennikarz z Maryland, który lubi grać. Jego najstarsze wspomnienie związane z grami to gra w Piżamę Sam na pulpicie swojej mamy w weekendy. Pokémon Emerald, Halo 2 i oryginalny Star Wars Battlefront 2 były jednymi z najbardziej wpływowych tytułów, które rozbudziły jego miłość do gier wideo. Po odbyciu stażu w Shacknews przez cały okres studiów, Donovan ukończył Bowie State University w 2020 roku na kierunku dziennikarstwo telewizyjne i dołączył do zespołu w pełnym wymiarze godzin. Jest wielkim kujonem Gwiezdnych Wojen i fanatykiem filmowym, który przez cały dzień będzie z tobą rozmawiał o filmach i grach. Możesz śledzić go na Twitterze @Donimale_

Source : https://www.shacknews.com/article/127778/moncler-is-fortnites-next-high-fashion-collaboration