Moce Deku w Fortnite: odkryj mityczny przedmiot!

W grze Fortnite odbywa się nowe wydarzenie crossover, tym razem z My Hero Academia. Gracze będą mieli okazję doświadczyć powrotu ostatecznego ataku Deku, Smash! W tym artykule ujawniamy szczegóły dotyczące tego legendarnego przedmiotu i sposobu jego zdobycia.

Co potrafi Deku’s Smash w Fortnite?

Uderzenie Deku to mityczny przedmiot, który po raz pierwszy pojawił się podczas poprzedniego crossovera z My Hero Academia, w Sezonie 1 Rozdziału 4. Przedmiot ten działa bardzo podobnie do Kamehameha. Kiedy Deku’s Smash jest aktywowany, gracz lewituje i wytwarza głośny efekt dźwiękowy, który również przyciemnia ekran. Po kilku sekundach ładowania gracz wystrzeliwuje przed sobą potężny, szybko poruszający się wir, który zadaje ogromne obrażenia od 100 do 250.

Uderzenie przenika i niszczy wszystkie zniszczalne obiekty na swojej drodze. Można go użyć 3 razy i ma 20 sekund czasu odnowienia, zanim będzie można go ożywić po użyciu. Nieźle, prawda? Ale potem, jak zawsze, pojawia się kolejne bardzo ważne pytanie… Jak zdobyć Smasha od Deku?

Jak zdobyć Smash Deku w Fortnite?

Uderzenie Deku nie jest jednym z przedmiotów normalnie dostępnych w grze, ale można je znaleźć jedynie w zrzutach zaopatrzenia „All Might”. Pojawiają się one w losowych lokalizacjach w każdej grze, ale gdy się pojawią, są zaznaczane na mapie Fortnite. Musisz tylko być uważny, a szybko będziesz mógł zdobyć tę bardzo poszukiwaną umiejętność.

Uderzenie Deku będzie dostępne tylko do aktualizacji v.26.20, więc trzymaj się mocno, jeśli chcesz wypróbować ten mityczny przedmiot.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie oznaczone symbolem koszyka. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.

Źródło: Earlygame.com