Młot fali uderzeniowej został usunięty z Fortnite przez Epic Games


Młot fali uderzeniowej został usunięty z Fortnite przez Epic Games

The Młot fali uderzeniowej, broń w Fortnite: Battle Royale, była przedmiotem wielu dyskusji w ostatnich tygodniach. Wielu graczy wypowiadało się przeciwko tej broni, twierdząc, że jest ona niesprawiedliwa, ponieważ może mocno atakować i poruszać się w dowolnym miejscu. Jeden z graczy znalazł błąd, który pozwalał im odbijać się z bronią, co irytowało innych graczy, ponieważ Młot fali uderzeniowej był zbyt potężny i nie działał prawidłowo.

Epic Games, twórca Fortnite, zdecydował się usunąć Młot fali uderzeniowej ze wszystkich list odtwarzania po długich rozważaniach i bez wątpienia wielu opiniach społeczności. Firma prawdopodobnie nie dokonała tego wyboru szybko, ponieważ zawsze musi myśleć o możliwych skutkach wszelkich zmian, które wprowadza do gry. Przy tak ogromnej i głośnej grupie fanów niemożliwe byłoby uszczęśliwienie wszystkich w Fortnite. Mimo to Epic Games jest znane z tego, że obserwuje fora społecznościowe i próbuje wprowadzać zmiany w zależności od tego, czego chcą gracze.

Należy zauważyć, że Epic Games przez jakiś czas milczało w tej sprawie, co doprowadziło do spekulacji. Niektórzy gracze uważają, że deweloper nie chciał się go pozbyć Młot fali uderzeniowej ponieważ było potrzebne do ukończenia Zaprzysiężonych Zadań, które miały limit czasu. W rezultacie firma mogła mieć trudności z podjęciem decyzji o jej usunięciu, ponieważ być może nie chcieli zepsuć łańcuchów zadań graczy.

Nawet jeśli Młot fali uderzeniowej przyszłość w Fortnite jest obecnie niejasna, prawdopodobnie można bezpiecznie założyć, że w pewnym momencie zostanie ona przywrócona do gry. W tym czasie gracze będą musieli korzystać z alternatywnych metod uzbrojenia. Urządzenia mobilne, komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One i Xbox One X/S mogą grać w Fortnite. Należy się spodziewać, że gracze będą mieli silne odczucia co do wszelkich zmian wprowadzonych do gry, zwłaszcza tych dotyczących broni.

Ale oczywiste jest, że Epic Games słucha opinii graczy i jest gotowe wprowadzić poprawki do gry, aby była lepsza. The Młot fali uderzeniowej usunięcie może nie zostać dobrze odebrane przez wszystkich graczy, ale wydaje się konieczne, aby naprawić problemy, które powodowało i sprawić, by gra była bardziej sprawiedliwa i przyjemna dla wszystkich.

Źródło : https://thewestnews.com/the-shockwave-hammer-has-been-removed-from-fortnite-by-epic-games/