Mistrzostwa Świata Fortnite 2024: daty, lokalizacje i ceny, które warto znać

Fortnite: daty, ceny i transmisja Mistrzostw Globalnych FNCS 2024

Kiedy odbędą się Mistrzostwa Świata Fortnite 2024: nowe daty i godziny

Scena rywalizacji w Fortnite nie zna wytchnienia i już patrzy w przyszłość. Chociaż FNCS Championship Series 2024 wciąż trwa (i potrwa aż do wielkiego finału w dniach 27–28 lipca), wszystko już wskazuje na Puchar Świata Fortnite, czyli FNCS Global Championship 2024.

Dawny Puchar Świata w Fortnite, obecnie Mistrzostwa Świata w Fortnite, ma datę i lokalizację. Po przerwie Mistrzostwa Świata powracają z wydarzeniem na żywo, które odbędzie się w dniach 7–8 września w Dickies Arena w Fort Worth w Teksasie w USA, po zeszłorocznym turnieju Best Duos Fortnite, który odbył się w Kopenhadze w Danii.

Na razie nie opublikowano żadnego oficjalnego harmonogramu tego turnieju, ale gdy tylko Epic Games opublikuje więcej oficjalnych informacji, zaktualizujemy tę notatkę.

Jaka jest pula nagród w tegorocznych Mistrzostwach Globalnych FNCS 2024?

W turnieju weźmie udział 50 najlepszych duetów Fortnite, w tym gracze z Ameryki Północnej, Europy, Azji, Oceanii i innych regionów. Całkowita pula nagród w tym roku wyniesie 2 002 000 dolarów, w porównaniu z 4 milionami dolarów w zeszłym roku, „i szansą na zapisanie się w podręcznikach historii”. »

Na razie nie ogłoszono, w jaki sposób pieniądze zostaną rozdzielone pomiędzy zwycięzców.

Gdzie oglądać Mistrzostwa Globalne FNCS 2024?

Idealnie byłoby móc uczestniczyć bezpośrednio w Dickies Arena w Fort Worth. Chociaż ogłoszono, że informacje o biletach zostaną opublikowane w kwietniu, na stronie Fortnite Competition nie pojawiła się żadna informacja. Na razie nie ma żadnych szczegółów na temat tego, gdzie będzie można obejrzeć turniej w zaciszu własnego domu.

Możemy jednak założyć, że podobnie jak FNCS, turniej ten będzie dostępny na oficjalnej stronie (pod adresem watch.fortnite.com), Twitchu, YouTube, Twitterze, Facebooku, a nawet TikToku lub na mapie kreatywnej o nazwie Legends Landing, której wyspa kod to 3303-7480-5925, choć znajdziemy go także w sekcji „From Epic” w menu trybów gry.

Źródło: www.bing.com