Mistrz Fortnite Bugha jest głównym zwiadowcą gier Hollister


Dołącz do liderów gier online na GamesBeat Summit Next, który odbędzie się w dniach 9-10 listopada. Dowiedz się więcej o tym, co będzie dalej.


Firma Abercrombie & Fitch ogłosiła dziś, że powołała Fortnite extraordinaire Bugha na stanowisko głównego skauta ds. gier Hollister.

Kyle „Bugha” Giersdorf pokieruje nową inicjatywą w Hollister, mającą na celu poszukiwanie obiecujących streamerów, którzy dołączą do Team Hollister. Ten „program szkolenia graczy” rozpocznie się w listopadzie. Będzie oferować kilka sesji szkoleniowych, charytatywną transmisję na żywo na Twitchu, mentoring z Bugha i sponsoring w wysokości 10 000 USD od Hollister dla wschodzących graczy.

Bugha powiedział o partnerstwie w oświadczeniu: „Praca z zespołem nad projektowaniem niestandardowej odzieży, którą jestem naprawdę podekscytowany noszeniem i wiem, że inni gracze pokochają, była naprawdę fajnym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą, co jeszcze mamy w zanadrzu dzięki tej współpracy!”

Hollister od jakiegoś czasu zajmuje się grami w ogóle, a e-sportami w szczególności. Marka od dłuższego czasu buduje profil w przestrzeni. W kwietniu połączył siły z Tripleclix i Mission Control, aby zorganizować własne wydarzenie e-sportowe, całodniowe wyzwanie rozgrywki Fortnite.

Seminarium internetowe

Trzech najlepszych profesjonalistów od inwestycji opowiada o tym, czego potrzeba, aby sfinansować swoją grę wideo.

Oglądaj na żądanie

Kristin Scott, globalna prezes marki w Abercrombie & Fitch Co., powiedziała, że ​​gry były ważną częścią strategii firmy: „Zawsze koncentrujemy się na spotykaniu naszych klientów z pokolenia Z tam, gdzie się znajdują, a gry są coraz większym obszarem zainteresowania dla nastolatków z całego świata”.

Aby uczcić nową rolę Bugha, ujawnili również owoce współpracy: przyjazne dla graczy spodnie dresowe i bluzę z kapturem. Według Hollistera ten strój został zaprojektowany z myślą o graczach, chociaż jedyną wspomnianą cechą charakterystyczną dla graczy jest bardzo pojemny kaptur zaprojektowany tak, aby pasował do zestawu słuchawkowego. Oba elementy garderoby będą również zawierać obraz mopsa Bugha Zoey i tajną wiadomość w kodzie Morse’a.

GryBeat

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jakie znaczenie mają dla Ciebie wiadomości — nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się jej zaangażowaniem.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Wspaniali, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • Możliwości nawiązywania kontaktów
  • Specjalne wywiady tylko dla członków, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Rozmawianie z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discord
  • A może nawet fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do stron o podobnych poglądach

Zostań członkiemSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=293DA8A311A04B1C9D0DEF7833649D24&url=https%3A%2F%2Fventurebeat.com%2F2021%2F10%2F14%2Ffortnite-champion-bugha-is-hollisters-chief-gaming-scout%2F&c=4995303720486561048&mkt=fr-fr