Nowe stroje Marvela w Fortnite – Miles Morales i Spider-Man 2099

Nowe stroje Marvela w grze Fortnite

Fortnite dodał już kilku członków rodziny Spider-Mana w przeszłości, ale niektórzy znani web-slingerzy dołączają do rosnącej listy grywalnych postaci. Aby uczcić nadchodzącą premierę Spider-Man: Across the Spider-Verse, Miles Morales i Spider-Man 2099 przybyli do Fortnite.

Po tygodniu tajemniczych docinków firma Epic Games ujawniła wszystkie szczegóły dotyczące swojej najnowszej współpracy z Marvelem w poście na stronie internetowej Fortnite. Od dziś stroje Milesa Moralesa i Spider-Mana 2099 są dostępne w sklepie z przedmiotami. Stroje można kupić osobno lub w pakiecie, który zawiera ekran ładowania dwóch Spideyów przemierzających MEGA City.

Nowe stroje Milesa Moralesa i Spider-Mana 2099

Strój Milesa Moralesa ma alternatywny styl, który pozwala graczom zdjąć maskę. Ma również plecak Spider-Verse Portal. Spider-Man 2099 pakuje się w plecak 2099 Web Cape. Obaj Spider-Men mają kilofy, które są sprzedawane osobno w sklepie.

Web-Shooters Spider-Mana powróciły do ​​puli łupów w grze

Aktualizacja Spider-Verse w Fortnite nie ogranicza się do kosmetyków, ponieważ Web-Shooters Spider-Mana powróciły do ​​puli łupów w grze. Ten przedmiot umożliwiający poruszanie się po mapie pozwala graczom poruszać się po mapie Battle Royale, a motywem przewodnim jest czarny garnitur Milesa Moralesa. Gdy gracze wykonują zadania czasowe, mogą zdobyć wyjątkowe nagrody, w tym utwór lobby jednej z piosenek ze ścieżki dźwiękowej filmu.

Miles Morales i Spider-Man 2099 dołączają do Spider-Gwen jako postacie Spider-Verse

Miles Morales i Spider-Man 2099 dołączają do Spider-Gwen jako postacie Spider-Verse, aby stać się grywalnymi postaciami w Fortnite.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, co Epic Games przygotowuje w Fortnite, trzymaj się Shacknews. Donovan to młody dziennikarz z Maryland, który lubi grać. Jego najstarsze wspomnienie związane z grami to granie w Piżamę Sam na pulpicie mamy w weekendy. Pokémon Emerald, Halo 2 i oryginalny Star Wars Battlefront 2 były jednymi z najbardziej wpływowych tytułów, które rozbudziły jego miłość do gier wideo. Po stażu w Shacknews przez całe studia, Donovan ukończył Bowie State University w 2020 roku ze specjalizacją dziennikarstwo telewizyjne i dołączył do zespołu na pełny etat. Jest wielkim nerdem i fanatykiem filmu Scream, który będzie z tobą rozmawiać o filmach i grach przez cały dzień. Możesz śledzić go na Twitterze @Donimals_.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646cd4f7ac6a4f7f9699f23fe25bc223&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F135605%2Ffortnite-spider-verse-skins&c=596152294576206454&mkt=fr-fr.