Dwóch Spider-Manów do Fortnite – Miles Morales i Spider-Man 2099

Dwóch Spider-Manów dołącza do Fortnite

23 maja do gry Fortnite Battle Royale dołączą dwie postacie z przeciwległych krańców spektrum osobowości: Miles Morales i Spider-Man 2099. Oba superbohaterowie są już dostępni w sklepie z przedmiotami w grze Fortnite. Można zobaczyć ich skórki w krótkim zwiastunie aktualizacji.

Mile! I przyprowadził… przyjaciela? Spider-Senses mówi, że będziesz chciał zostać w pobliżu na jutrzejszą aktualizację!

Miles Morales to sympatyczny i charyzmatyczny bohater z komiksów Marvela, natomiast Spider-Man 2099 to zgorzkniały i pokręcony antybohater. Obaj zostali wyodrębnieni za pośrednictwem plików gry przez dataminerów z nowej aktualizacji i będą dostępni razem w jednym pakiecie lub osobno jako dwa zakupy.

Spider-Man 2099, znany również jako Miguel O’Hara, jest nowicjuszem w przestrzeni gier, a iteracje obu postaci nadchodzą do Fortnite z gorąco oczekiwanego filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse. Przynajmniej do tej pory Spider-Man 2099 z pewnością wygląda jak złoczyńca z zwiastunów Across the Spider-Verse, które widzieliśmy, ale współreżyser filmu powiedział nam, że Spider-Man 2099 tak naprawdę nie jest złoczyńcą.

„Pewnie, że może grozić Milesowi i antagonizować go w nagraniu ze zwiastuna, ale nie jest twoim złoczyńcą.”

Spider-Man: Across the Spider-Verse trafi do kin na początku przyszłego miesiąca, 2 czerwca. W najnowszym numerze SFX Magazine znajdziesz pełny wywiad ze współreżyserem filmu, który zawiera więcej kuszących szczegółów. Należy jednak ostrzec, że Across the Spider-Verse ma zakończenie typu cliffhanger, co równie dobrze można ustawić kolejny film.

Podsumowanie

Dodanie dwóch postaci Spider-Mana do Fortnite z pewnością przyciągnie nowych graczy. Miles Morales i Spider-Man 2099 to dwie bardzo różne postacie, które z pewnością spodobają się wielu fanom. Warto dodać, że iteracje obu postaci nadchodzą do Fortnite z gorąco oczekiwanego filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse.

Źródło

http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646b988e87234c2f8a8f8525e1c2792d&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Fmiles-morales-and-spider-man-2099-are-joining-fortnites-roster-tomorrow%2F&c=10562515188658068158&mkt=fr-fr.