Midas powraca do Fortnite: odkryj złośliwość kultowego antagonisty!

Po uporczywych plotkach firma Epic Games w końcu potwierdziła powrót najbardziej kultowego antagonisty Fortnite. Midas, który po raz pierwszy pojawił się w Rozdziale 2 Sezonu 2, powraca.

Midas powraca

Ogłoszenie tego powrotu, dokonane przez konto Fortnite X, zostało ogłoszone bez fanfar, ograniczając się do zaledwie dwóch słów: „Powraca Midas”. Do tego stwierdzenia dołączony jest obraz Midasa odchodzącego z pistoletem uniesionym nad głową, pozostawiającego pokonanych. Kieruje się także w stronę jasnego zielonego światła i czegoś, co wydaje się być dymem lub mgłą – prawdopodobnie nawiązaniem do Zaświatów.

Niedługo potem popularne konto z wiadomościami i przeciekami w Fortnite, ShiinaBR, ogłosiło, że aktualizacja Midasa pojawi się za dwa dni, we wtorek, 19 marca 2024 r., wraz z tymczasowym wydarzeniem Ziemia to lawa i nowymi kosmetykami Midasa. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób zdobędziesz skórkę Midasa.

Powrót Midasa: połączenie mitologiczne

Ze wszystkich spekulacji na temat powrotu Midasa, ten sezon wydaje się mieć największy sens. W samym sercu Myths & Mortels, który przedstawia Zeusa w wersji Fortnite, Górę Olimp i wiele innych elementów mitologicznych, czy jest lepszy czas niż ten, aby przywrócić upadłego króla mitologii greckiej jego złotym dotykiem?

Teraz, gdy ludzie pytają: „Czy Midas wrócił do Fortnite?” „, w końcu możemy odpowiedzieć twierdząco.

Źródło: www.bing.com