Microsoft ogłasza pakiet Xbox Series S Fortnite i Rocket League z darmowymi gadżetami


Firma Microsoft ogłosiła dzisiaj nowy pakiet Xbox Series S — Fortnite i Rocket League, który zawiera pakiet Midnight Drive Pack, w tym akcesoria, V-dolce i nie tylko. Chociaż zarówno Fortnite, jak i Rocket League są darmowymi grami, dodanie do tego zestawu darmowych 1000 Fortnite V-Bucks, 1000 kredytów Rocket League i przedmiotów kosmetycznych może być bardzo interesującą propozycją dla młodych graczy.

„Dzięki pakietowi Midnight Drive do Fortnite możesz spersonalizować swój wygląd za pomocą stroju Dark Skully, plecaka Dark Skully Satchel Back Bling, kilofa Dark Splitter i 1000 V-dolców, które możesz wydać na przedmioty kosmetyczne lub zdobyć najnowszą przepustkę bojową. Zawartość dodatkowa Ligi, otrzymasz wyróżniający się fioletowy samochód Masamune, fioletowy dopalacz wirtualnej fali, fioletowe koła Zefram i 1000 kredytów Rocket League, które można wykorzystać do budowy planów, ulepszenia do Rocket Pass Premium lub zakupu najbardziej poszukiwanej zawartości z Sklep z przedmiotami Rocket League” – wyjaśnił zespół Xbox.

Ten nowy zestaw Xbox Series S Fortnite i Rocket League zostanie wprowadzony do sprzedaży w Ameryce Północnej, a inne rynki będą dostępne w grudniu. Konsumenci mogą zapłacić 299 USD za pakiet lub skorzystać z Xbox All Access, aby otrzymać pakiet oraz 24 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 24,99 USD miesięcznie przez 24 miesiące.

Zarówno Fortnite, jak i Rocket League obsługują liczbę klatek na sekundę do 120 klatek na sekundę w serii S, a te darmowe gry nie wymagają już subskrypcji Xbox Live Gold. Dzięki podstawowej cenie Xbox Series S jest idealną konsolą dla dzieci i nastolatków i powinna dobrze się sprzedawać w okresie świątecznym. Według nowych danych Ampere Analytics Xbox Series S sprzedał się lepiej niż flagowy Series X na „kilku kluczowych rynkach”.

Podziel się tym postem:Source : https://www.onmsft.com/news/new-xbox-series-s-fortnite-and-rocket-league-bundle-includes-free-goodies