Metallica przybywa do Fortnite z ekskluzywnym koncertem

Fortnite ogłasza współpracę z Metalliką

Najważniejszą wiadomością w świecie gier wideo jest ogłoszenie współpracy pomiędzy Fortnite a heavy metalowym zespołem Metallica. Firma Epic Games ujawniła, że ​​zespół wystąpi na nadchodzącym koncercie związanym z grą, będącym częścią serii muzycznych kolaboracji.

Imponujący wirtualny koncert

Koncert zatytułowany „Metallica: Fuel Fire Fury” będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu kilka razy: 22 czerwca o 14:00, 17:00 i 23:00 (czasu lokalnego) oraz 23 czerwca o 10:00, 14:00 i 17:00 (czasu lokalnego). ). Szczegóły tego wirtualnego show nie są jeszcze jasne, ale dołączy on do listy koncertów w grze, w tym m.in. Eminema, Ariany Grande, Travisa Scotta i Marshmello.

Rozszerzone doświadczenie Metalliki w Fortnite

Fortnite nie ogranicza się już do prostego trybu Battle Royale (choć ten tryb pozostaje najpopularniejszy). Epic Games rozpowszechnia teraz doświadczenie Metalliki w całym ekosystemie gier. Grupa pojawi się na festiwalu Fortnite rozpoczynającym się 13 czerwca, zastępując Billie Eilish. Dodatkowo do Rocket Racing zostanie dodany nowy tor „Thrash Mountain”. Ponadto wszyscy czterej członkowie Metalliki będą obecni w grze w postaci klocków Lego.

Obecnie postapokaliptyczny sezon Fortnite przypomina Mad Maxa, ze zdewastowanym biomem i walką samochodową. Ze swojej strony tryb Lego Fortnite otrzymał niedawno poważną aktualizację wprowadzającą dwa nowe poziomy trudności: wygodny i ekspercki.

Źródło: www.bing.com