Mapa Fortnite przenosi nas z powrotem do toalet Goldeneye 007


Ta mapa Fortnite ma na celu jedno: przeciążenie ludzi w wieku powyżej 30 lat nostalgią. Gra Battle Royale to doskonałe miejsce na kreatywność, a ta stworzona przez fanów mapa Goldeneye 007 pokazuje, dlaczego kreatywne narzędzia są tak ogromną częścią atrakcyjności dla wielu.

Fortnite rozdział 3 sezon 4 ma kilka fajnych funkcji, ale wiele osób zaczyna czuć, że główną atrakcją prawdopodobnie będzie rozdział Fortnite 3, sezon 5, kiedy możemy zobaczyć nową aktualizację Creative 2.0. Kilka osób mówi o tej możliwości, ale mamy już kilka wskazówek, takich jak ta aktualizacja Fortnite Creative AI, która może dobrze zasygnalizować początek nowej ery treści tworzonych przez graczy.

Lepsze narzędzia oznaczają, że zobaczymy też bardziej wierne odtworzenia i chociaż ta mapa Goldeneye ich nie potrzebowała, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak dobre będą mapy, gdy sprawy posuwają się naprzód. Fajne w tej mapie autorstwa Substantial_Phase738, która jest oparta na obiekcie z Goldeneye, jest to, że w rzeczywistości jest też inna mapa oparta na Complex.

Zrobiłem mapę wieloosobową obiektu z 007 Goldeneye. 8651-4198-1939 z FortniteCreative

Podczas gdy niektórzy pracownicy PCGamesN są prawdopodobnie młodsi niż N64, ci z nas, którzy są wystarczająco dorośli, mają miłe wspomnienia z myślenia, że ​​schemat sterowania działał wystarczająco dobrze na tych dziwnych kontrolerach trójzębowych, a także próbowali zabić Oddjoba i jego absurdalne hitbox. Jeśli chcesz posmakować dobrego życia, możesz wypróbować obie mapy, używając kodu 8651-4198-1939 dla obiektu i 8710-1184-1270 dla kodu Complex.

Jeśli bardziej interesuje Cię normalny Fortnite, jeśli coś takiego istnieje, mamy dla Ciebie listę lokalizacji NPC w Fortnite. Mamy również wszystkie informacje na temat nowej mapy Fortnite w miarę jej rozwoju.Źródło : https://www.pcgamesn.com/fortnite/map-goldeneye-007