Zdobądź karabin blasterowy z Gwiezdnych Wojen w Fortnite – lokalizacje skrzyń

Fortnite i Star Wars łączą siły

Wydarzenie Find The Force Star Wars przyniosło skrzynie Republiki do Fortnite, które zawierają ekskluzywny przedmiot, to są wszystkie ich lokalizacje. Fortnite uwielbia współpracować z innymi IP. Star Wars to najnowsza seria, która przejmuje wyspę Battle Royale firmy Epic Games. Częścią tego jest mityczna broń, charakterystyczny karabin blasterowy Clone Troopers. Tylko w ten sposób możesz zagwarantować sobie zdobycie karabinu blasterowego. Jeśli chcesz taką, upewnij się, że ją zdobędziesz, będąc pierwszym, który uzyska dostęp do jednej z tych skrzyń. W przeciwieństwie do niektórych innych przedmiotów związanych z wydarzeniem, są one zaskakująco rzadkie.

Lokalizacje Skrzyni Republiki Fortnite

W całym Fortnite jest tylko dziewięć Skrzyń Republiki i są one podzielone na cztery lokalizacje.

  • Pierwsza lokalizacja, z największą liczbą skrzyń na poziomie trzech, znajduje się w północnej części mapy, wokół zamarzniętego jeziora obok jedynej rozmrożonej części lokacji.
  • Następna lokacja znajduje się na rozwidleniu dróg na zachód od Slappy Shores, są tu dwie skrzynie.
  • Kolejne dwie skrzynie znajdziesz na północny wschód od Shattered Slabs.
  • Wreszcie dwie kolejne skrzynie znajdziesz na południowy zachód od Frenzy Fields.

Tylko w ten sposób możesz zagwarantować, że zdobędziesz karabin blasterowy DC-15, kultową broń Żołnierzy-klonów z Gwiezdnych Wojen. Odbieranie przedmiotów ze skrzyń jest proste. Podejdź do skrzyni i kliknij skrót klawiszowy interakcji, aby ją otworzyć. Każda Skrzynia Republiki powinna zawierać jeden Karabin Blasterowy i kilka innych przedmiotów. DC-15 to średnio szybkostrzelne działo o dużym rozrzucie, które doskonale sprawdza się w wielokrotnościach. Bez wymaganej amunicji i martwienia się tylko o przegrzanie, jest to broń o bardzo niskim zaangażowaniu.

Miotacze nie są obecnie jedyną opcją dla broni o tematyce Gwiezdnych Wojen w Fortnite. Sprawdź nasz przewodnik, jak znaleźć i zdobyć nowe moce Mocy.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645598856cbc434bafde0824e5102a0c&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Frepublic-chest-fortnite-locations%2F&c=3965182544495799200&mkt=fr-fr.