Gdzie znaleźć skrzynie Star Wars Republic w Fortnite? Lokalizacje i łupy. | Pro Game Guides

Lokalizacje skrzyń Star Wars Republic w Fortnite

Jeśli chcesz zdobyć różnego rodzaju gadżety z Gwiezdnych Wojen, takie jak bronie i tarcze, musisz wziąć udział w zadaniach Star Wars Find the Force w Fortnite. Ponadto, na całej mapie gry znajdują się ukryte klejnoty, w tym niektóre bronie z Gwiezdnych Wojen, które można znaleźć tylko w Skrzyniach Republiki.

Skrzynie Republiki można znaleźć w czterech różnych miejscach na wyspie, zwykle w małych stacjach o tematyce Gwiezdnych Wojen. Jednak musisz się pospieszyć, aby zdobyć je przed konkurencją. Oto, gdzie je znaleźć:

  • Północny wschód od Shattered Slabs
  • Południowy zachód od Frenzy Fields
  • Na zachód od Slappy Shores
  • Północny zachód od Brutalnego Bastionu

Kiedy dotrzesz do tych miejsc, prawdopodobnie znajdziesz dwie małe chatki, w każdej z których znajduje się skrzynia Republiki. Zazwyczaj tylko dwóch graczy będzie mogło zdobyć łupy w każdej lokalizacji, z wyjątkiem okolic Brutual Bastion, gdzie czasami można znaleźć trzy skrzynie.

Skrzynie Republiki są niezbędne do ukończenia wyzwań Znajdź moc i często zawierają miotacze DC-15, a także tarczę, lekarstwo i inne rzeczy niezbędne do przetrwania meczu. Rzuć się szybko, aby zdobyć pierwsze pieniądze, lub zdobądź łupy i wyśledź gracza, który zrobił to, aby wyposażyć się w te przydatne miotacze Star Wars.

Jeśli szukasz więcej profesjonalnych przewodników po grach w Fortnite, odwiedź stronę Pro Game Guides!

Źródło: Pro Game Guides.